Baltijos lygoje pergale džiaugėsi tik „Dragūnas“

2017-12-10

Trys Lietuvos rankinio klubai šeštadienį žaidė Baltijos lygos rungtynes, tačiau pergalę pasiekti pavyko tik Lietuvos čempionui – Klaipėdos „Dragūnui“.

Vilniuje A grupės rungtynes tarpusavyje žaidė šeimininkai VHC „Šviesos“ rankininkai bei Klaipėdos „Dragūnas“. Lygiai pergalių prieš susitikimą turėjusios ekipos rikiavosi 3-4 grupės vietoje. Mačą kur kas geriau pradėję svečiai jau per pirmąjį kėlinį nutolo nuo „Šviesos“ klubą. Po pirmosios rungtynės dalies „Dragūno“ persvara siekė 7 įvarčius (19:12).

juškėnas artūras

Antrajame kėlinyje savo lyderių Valdo Drabavičiaus ir Tomo Bernatavičiaus vedama šviesa pradėjo mažinti atsilikimą. Vis tik per pirmąjį kėlinį šeimininkai buvo leidę „Dragūnui“ atitrūkti per daug. „Šviesa“ nors ir sumažino deficitą, tačiau pergalę išsivežė klaipėdiečiai (31:28). Šis laimėjimas „Dragūnui“ leido pakilti į antrąją turnyrinės lentelės vietą.

„Šviesa“: Tomas Bernatavičius 10, Valdas Drabavičius 8, Matas Mecelica 5, Artūras Švilpa 2.

„Dragūnas“:  Gabrielius Virbauskas 6, Laurynas Palevičius 5, Benas Butkus, Laurynas Simonavičius po 4.

Trečiadienį fantastiškas rungtynes „Vivus.lt“ rankinio lygoje sužaidęs ir „Dragūną“ nugalėjęs „Granitas – Karys“ Baltijos lygoje sėkmės nepratėsę. Kauniečiai išvykoje nusileido Rygos „Celtnieks“ ekipai rezultatu 29:27.

Kauniečiai itin prastai pradėjo rungtynes ir prabėgus 10 minučių jau atsilikinėjo  nuo varžovų 9:3. Pranašumą latviai išlaikė iki pat pirmojo kėlinio pabaigos ir prieš pertrauką pirmavo 17:10. Antroje rungtynių pusėje Kauno klubui jau pavyko atsitiesti ir mažinti atsilikimą. Likus 10 minučių iki pabaigos rezultatas buvo jau lygus 23:23, tačiau susitikimo pabaigą geriau sužaidę „Celtnieks“ šventė pergalę 29:27.  „Granitas – Karys“ su viena pergale ir 4 pralaimėjimais grupėje užima paskutinę vietą.

„Celtnieks“: Arturs Lazdins 8, Kasparas Lisovskis 6, Rihard Leja 5, Roberts Freibergs ir  Lauris Eglitis po 4.

„Granitas – Karys“: Mindaugas Urbonas 10, Modestas Štarolis 6, Paulius Šarkauskas 4.

Varžybų rezultatai