Baltijos lygoje sąlyginė lietuviškų klubų reabilitacija

2016-11-13

granitasKauno „Granito – Kario“ rankininkai sugebėjo reabilituotis po vakarykščio pralaimėjimo Polvos „Serviti“ ekipai. Šiandien kauniečiai savo žiūrovų akivaizdoje ginklus surėmė su Dobelės „Tenax“ klubu ir pastarąjį įveikė užtikrintai rezultatu 28:22 (18:10). „Granito – Kario“ rankininkai spurtavo nuo pirmųjų rungtynių minučių ir antroji rungtynių pusė jau tebuvo formalumas. Tai buvo pirmoji Kauno klubo pergalė po dviejų patirtų nesėkmių pirmenybių starte. Rezultatyviausiai „Granito – Kario“ gretose šį kartą rungtyniavo Modestas Štarolis, kuris pelnė net 12 įvarčių, po 4 pelnė Mindaugas Barzdenis bei Paulius Šarkauskas. Kitas Baltijos lygos rungtynės Kauno rankinio komanda žais Gruodžio 10 dieną su Vilniaus VHC „Šviesos“ rankininkais.

Tuo tarpu vilniečiai šiandien patyrė dar vieną nesėkmę. Šį kartą sostinės rankininkai buvo priversti pripažinti Polvos „Serviti“ klubo pranašumą. Vilniaus VHC „Šviesa“ rungtynes pralaimėjo rezultatu 28:39 (13:17). Tai buvo trečioji klubo nesėkmė, po kurios Vilniaus rankininkai įsitvirtino paskutinėje grupės vietoje. Rezultatyviausias VHC „Šviesos“ žaidėjas, kaip jau tapo įprasta, buvo Valdas Drabavičius, kurio sąskaitoje 7 tikslūs metimai. Geriausiai jam talkino Karolis Antanavičius su 5 pelnytais įvarčiais, 4 pridėjo Karolis Tumosas.

Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai Zaporožės „ZTR“ ekipai iš uostamiesčio leido išsivežti tik vieną tašką. Atkakliose ir permainingose rungtynėse užfiksuotos lygiosios rezultatu 25:25 (14:14). Klaipėdos „Dragūnas“ sugebėjo atsitiesti po dviejų pralaimėjimų lygos starte ir iškovojo pirmuosius taškus čempionate. Lukas Simėnas šiose rungtynėse pelnė 5 įvarčius, po 4 pelnė Gabrielius Virbauskas, Mindaugas Meškauskas bei Laurynas Simonavičius. Kitos Klaipėdos „Dragūno“ rungtynės Baltijos lygoje įvyks Gruodžio 10 dieną su „Kehra/Horizon“ klubu, kuris šiuo metu yra iškovojęs dvi pergales ir patyręs vieną pralaimėjimą.

Varžybų rezultatai