Baltijos moterų lygoje Lietuvos ekipos liko be medalių

2017-04-02

klaudijaŠį savaitgalį Gomelyje vyko finalinis Baltijos moterų rankinio lygos turas, kuriame varžėsi ir dvi stipriausios Lietuvos ekipos – Kauno „ACME Žalgiris“ ir Kauno raj. HC „Garliava SM – Cascada“. Galingoms Baltarusijos ir Ukrainos ekipoms rimtesnio iššūkio lietuvaitės nemetė ir „ACME Žalgiris“ finišavo penktoje vietoje, o „Garliava SM – Cascada“ sezoną užbaigė vienu laipteliu aukščiau – 4 pozicijoje.

Dar penktadienį Lietuvos ekipos susitiko tarpusavyje ir varžėsi dėl galimybės kautis pusfinalyje. Principiniame mūšyje stipresnės buvo Kauno rajono rankininkės, kurios pergalę šventė rezultatu 36:32 (18:20). Tai reiškė, jog praėjusių metų Lietuvos moterų lygos čempionių „ACME – Žalgirio“ laukė kova dėl 5-osios vietos su „Garadničanka“ merginomis, o tuo tarpu HC „Garliavos SM – Cascada“ ruošėsi pusfinalio kovoms su šeimininkėmis „Gomel“.

Kovoje dėl penktosios pozicijos žalgirietės sugebėjo reabilituotis. Pirmajame susitikime Kauno klubas šventė pergalę rezultatu 35:29 ir nors antrajame susitikime stipresnės jau buvo varžovės, kurios nugalėjo 32:30, dėl solidesnės pergalės pirmajame mače, penktąją vietą lygoje iškovojo Kauno „ACME – Žalgiris“.

Kauno raj. HC „Garliavos SM – Cascados“ pusfinalyje sutiktos „Gomel“ rankininkės mūsiškėms pasirodė per stiprios. Kauno rajono komanda pusfinalio susitikimą pralaimėjo rezultatu 30:19 ir turėjo tenkintis kova dėl trečiosios vietos. Mažajame finale HC  „Garliava SM – Cascada“ merginos susitiko su „Galyčankos“ klubu. Ir nors šiose rungtynėse  jau buvo kur kas atkaklesnė kova, tačiau Lietuvos finalui besiruošiantis Garliavos komanda pralaimėjo ir šį susitikimą rezultatu 19:27.

Lygos čempionėmis tapo HC „Garliavos SM – Cascados“ pasipriešinimą įveikusi „Gomel“ ekipa. Ji finale susitiko su Minsko „BNTU“ merginomis ir principinėje kovoje „Gomel“ laimėjo rezultatu 32:25.

Abiejų stipriausių Lietuvos moterų rankinio ekipų dabar jau laukia finalinės nacionalinių pirmenybių kovos. Tradiciškai finale būtent ir susitiks HC „Garliava SM – Cascada“ ir Kauno „ACME – Žalgiris“.

 

Varžybų rezultatai