Baltijos moterų lygoje visos trys Lietuvos ekipos startavo pergalingai (VIDEO)

2018-09-24

Lietuvos klubams sėkmingai susiklostė Baltijos moterų rankinio lygos startas. Visos trys šiame čempionate besivaržančios mūsų šalies ekipos pasiekė pergales. Tiesa, visus kartus įveikta buvo ta pati ekipa iš Baltarusijos – „Gorodnichanka“.

Pirmosios jėgas su baltarusėmis dar šeštadienį išbandė Lietuvos čempionės Kauno „ACME – Žalgiris“ merginos. Jos iš visų Lietuvos klubų baltaruses įveikė lengviausiai. Antano Skarbaliaus vadovaujamos kaunietės viešnias iš Grodno nugalėjo rezultatu 36:23 (16:9).

Net trys „ACME – Žalgirio“ merginos surinko po 6 įvarčius – Klaudija Šidlauskytė, Grėta Burkaitė bei Audinga Kniubaitė. 4 kartus tiksliai į vartus metė Austėja Narauskaitė, po 3 įvarčius pelnė Lina Lukoševičienė, Laura Žukovaitė,  Simona Jaškūnaitė ir Viltė Lubytė. Rugsėjo 29 kauniečių laukia akistata su Lenkijos MKS „Dwojka“ klubu.

aleksandravičiūtėPirmąsias savo rungtynes Baltijos lygoje laimėjo ir Vilniaus „Eglės – SM Tauro“ merginos. Jos tas pačias viešnias iš Grodno nugalėjo rezultatu 37:33 (18:16). Nors vilnietės su baltarusėmis jau turėjo daugiau vargo, tačiau rungtynių pabaigą užtikrintai sužaidusi sostinės ekipa įsirašė pirmąją pergalę šiame sezone.

Rezultatyviausia Vilniaus klubo žaidėja buvo Aušra Šponė su 12 įvarčių, 7 kartus pasižymėjo Rita Repečkaitė, 5 įvarčius pelnė Daiva Aleksandravičiūtė ir Auksė Sviderskienė, 3 – Samanta Dunkulytė. Kitų rungtynių Baltijos lygoje vilnietėms teks palaukti,  spalio 13 dieną išvykoje jos susitiks su Kauno „ACME – Žalgirio“ klubu.

Bene daugiausiai vargo su „Gorodnichankos“ merginomis turėjo Lietuvos vicečempionės „Cascada – HC Garliava SM“. Rungtynių pabaigoje intrigą sukūrę baltarusės Migliaus Astrausko vadovaujamai Garliavos komandai nusileido vos dviejų įvarčių skirtumu 32:30 (16:15).

Kauno rajono komandą šiame mače į pergalę vedė 8 įvarčius pelniusi Evelina Dževerakaitė, 7 pridėjo Emilė Aglinskaitė, po 6 kartus pasižymėjo Karolina Sparnauskaitė ir Greta Rinkevičiūtė, 3 įvarčiai Rusnės Markinaitės sąskaitoje. Kaip ir „ACME – Žalgiris“ garliavietės kitas rungtynes žais išvykoje su MKS „Dwojka“ merginomis rugsėjo 30 dieną.

SONY DSC

Varžybų rezultatai