Burtų tiesioginė transliacija – portale LRT.LT

2020-06-15

Birželio 16 dieną Lietuvos vyrų rankinio rinktinė sužinos savo varžovus finaliniame atrankos etape į 2022 metų Europos čempionatą, kuris vyks Vengrijoje ir Slovakijoje.

lrtPaskutiniajame etape dėl 20 vietų į Europos pirmenybes varžysis 32 ekipos, kurios bus suskirstytos į 8 grupes po 4 komandas.

Į Europos čempionatą pateks pirmąsias dvi vietas grupėse užėmusios komandos ir 4 geriausios trečiosios visų grupių rinktinės.

Viso 2022 metų Europos rankinio čempionate varžysis 24 rinktinės. Be šeimininkų slovakų ir vengrų vietas pirmenybėse jau yra užsitikrinusios Kroatijos ir Ispanijos komandos.

Mūsų šalies nacionalinė rinktinė pateko į trečiąjį atrankos burtų krepšelį, kuriame dar yra Šveicarijos, Rumunijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Ukrainos, Latvijos, Lenkijos ir Belgijos rinktinės. Pagal reitingo taškus lietuvaičiai šiame krepšelyje buvo antri ir už juos aukščiau buvo tik šveicarai.

Pirmajame krepšelyje atsidūrė Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Prancūzijos, Slovėnijos, Čekijos ir Islandijos rinktinės.

Antrajame: Austrija, Baltarusija, Portugalija, Šiaurės Makedonija, Serbija, Rusija, Juodkalnija, Nyderlandai.

Ketvirtajame: Suomija, Italija, Turkija, Izraelis, Estija, Graikija, Kosovas, Farerų salos.

Tiesioginę burtų traukimo ceremonijos transliaciją kartu su vyriausiuoju rinktinės treneriu Mindaugu Andriuška stebėkite portale lrt.lt.

Varžybų rezultatai