Būsimų Lietuvos rinktinės varžovų žvaigždė keičia klubą

2021-04-20

Lietuvos vyrų rankinio rinktinė balandžio 29 dieną namuose žais Europos čempionato atrankos rungtynes su Islandijos rankininkais. Viena ryškiausių šios šalies rankinio žvaigždžių Aaronas Palmarssonas keičia klubą ir nuo kito sezono rungtyniaus Alborgo  „Handbold“ ekipoje Danijoje.

A.Palmarssonas keliasi į Daniją

A.Palmarssonas keliasi į Daniją – EHF nuotr.

Kairysis pusiau kraštas pastaruosius keturis sezonus žaidė Barselonos „Barcelona“ klube, o į ten atvyko iš Vesprėmo „Telekom“ komandos, kurioje praleido 2 metus. Skambiausius laimėjimus 30 metų islandas pasiekė su Kylio „THV“ komandoje kurioje žaidė nuo 2009 iki 2015 metų. Su šiuo klubu A.Palmarssonas du kartus laimėjo Čempionų lygą , o 2014 metais buvo išrinktas ir naudingiausiu finalo ketverto žaidėju.

Skambiausia A.Palmarssono pergalė su Islandijos rinktine – 2010 metais iškovota Europos bronza. 2012 metų olimpinėse žaidynėse nors islandai ir liko be medalių, tačiau pagrindinis komandos lyderis pateko į simbolinį pirmenybių septintuką.

 

„Priimu tai, kaip dar vieną iššūkį savo karjeroje ir su nekantrumu laukiu, kada galėsiu prisijungti prie klubo. Pastaruosius kelis sezonus klubas dirbo išties puikiai ir apie jį esu girdėjęs tik pačius geriausius atsiliepimus. Vis dar esu be galo motyvuotas ir kupinas noro kovoti dėl daugiau titulų“, – kalbėjo A.Palmarssonas.

Viena ryškiausių pasaulio rankinio žvaigždžių balandžio 29 dieną Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje susikaus su mūsų šalies rankininkais. Susitikimą tarp Islandijos ir Lietuvos vyrų rankinio rinktinių bus galima stebėti LRT Plius kanalu.

Varžybų rezultatai