„CBet LRF supertaurės“ moterų finale – senų pažįstamų akistata (video)

2018-09-13

Rugsėjo 15 dieną dvi stipriausios Lietuvos moterų ekipos „CBet LRF supertaurės“ varžybomis pradės naująjį 2018-2019 metų sezoną. Visus titulus pernai susižėręs „ACME – Žalgiris“ bandys dar kartą įrodyti pranašumą prieš „Garliavos SM – Cascados“ merginas.

super

Istorija palanki „Žalgiriui“

Nuo 2014 metų Lietuvos rankinio federacijai pradėjus rengti šias supertaurės varžybas, Kauno „ACME Žalgiris“  triumfavo tris kartus iš keturių. Vienintelį kartą garliavietėms pavyko laimėti šį trofėjų, kuomet supertaurės varžybos vyko būtent jų mieste.

Praėjusiais metais, kaip jau įprasta susitikus šioms komandoms, kova buvo itin atkakli, tačiau „ACME – Žalgiris“ paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę rezultatu 32:31. Tai tapo įžanga į puikų kauniečių sezoną, jos ne tik laimėjo visus trofėjus Lietuvoje, tačiau pirmą kartą klubo istorijoje EHF iššūkio taurėje žengė į kitą varžybų etapą.

Pakitę ekipų veidai

Galima drąsiai teigti, jog abi ekipos naująjį sezoną pasitinka nukraujavusios. Tiek „ACME – Žalgiris“, tiek „Garliava SM – Cascada“ yra priverstos ieškoti naujų savo lyderių. Kauniečių gretose nebeišvysime dviejų pagrindinių ekipos vartininkių. Legendinė vartininke Kristina Kvedarienė nusprendė „kabinti sportbačius ant vinies“, o Evelina Stukaitė tęsti rankininkės karjeros negali dėl sveikatos problemų. Dvi žalgirietės šiuo metu bando įsitvirtinti ir antrojoje vokiečių lygoje – Dovilė Ilčiukaitė ir Simona Kolosovė (Kazlauskaitė) pradėjo savo legionierių karjeras ir savo išvykimu treneriui Antanui Skarbaliui sukėlė dar daugiau galvos skausmo. Čempionių gretose šiemet taip pat neišvysime Astos Čižaitės, Gerdos Trušytės bei Inesos Verbovik.  Rimčiausias žalgiriečių pastiprinimas kol kas vėl rankinio kamuolį į rankas paėmusi Lina Lukoševičienė bei panašu, jog į ekipą gali sugrįžti Turkijoje rungtyniavusi vartininkė Amanda Vareikienė.

„Garliava SM – Cascada“ susiduria su labai panašiomis problemomis. Dažnai „Garliavos SM – Cascada“ ekipą ant pečių tempusi Laima Bernatavičiūtė šį sezoną vietą užleidžia ekipos jaunimui. Maža to, ekipą dar paliko Kamilė Bušaitė,  Laura Masiulevičiūtė, Ugnė Slavėnaitė bei Greta Valatkevičiūtė. Kauno rajono komanda taip pat ieško, kuo pasistiprinti ir su ekipa jau treniruojasi vartininkė Greta Gorlova bei Rūta Gervytė. Vis tik, Garliavos stiprybe kaip visuomet turėtų tapti stipri sistema ruošianti jaunas sportininkes ir komandos lyderės Emilė Aglinskaitė, Greta Rinkevičiūtė, Karolina Sparnauskaitė šį sezoną gali vesti ekipą į pergales.

Žiūrovams – nemokamas įėjimas bei interaktyvios pramogos

Kaip jau įprasta Garliavoje vykstančiose „Cbet LRF supertaurės“ varžybose netruks įvairių pramogų bei žaidimų atvykstantiems žiūrovams. Pertraukų metu jie galės dalyvauti įvairiuose konkursuose, kurių metu bus galima laimėti įvairius rėmėjų prizus.

Ne gana to, į pirmąjį šio sezono renginį įėjimas bus nemokamas visiems rankinio gerbėjams, o abejos rungtynės tiesiogiai bus transliuojamos rankinis facebook puslapyje bei DelfiTV platformoje.

Varžybų rezultatai