Čempionai krito Vilniuje

2015-11-21

HC VILNIUSŠeštadienį Vivus.lt rankinio lygoje įvyko septintojo turo rungtynės. Pergales iškovojo „Ūla“, „Almeida – Stronglasas“, „SM Dubysa – Gubernija“, „Granitas – Gaja – Karys“ ir HC „Vilnius“.

Čempionai krito Vilniuje

Vilniaus HC „Vilnius“ praėjusį turą nugalėję vicečempionus Alytaus „Almeida – Stronglaso“ rankininkus šį savaitgalį savo aikštėje rezultatu 24 : 18(11 : 11) patiesė čempionus Klaipėdos “Dragūno” rankininkus. Tai pirmasis klaipėdiečių pralaimėjimas šį sezoną.

Vilniaus komandą į priekį vedė Paulius Verbickas ir Tomas Smalakys pelnę po 5 įvarčius, Petras Raupėnas įmetė 4(2 iš 7 m .).

Svečiams Remigijus Vaičikauskas ir Igor Kopyshynskyi pelnė po 5 įvarčius.

Tomas Smalakys (HC “Vilnius” komandos žaidėjas): “Šiandien žaidėme, kaip tikra komanda. Norėjome iškovoti taškus, nes ir taip esame nemažai išbarstę. Treneris akcentavo, kad svarbios rungtynės, privalom kovoti ir laimėti.  Buvome labai susikaupę ir puikiai nusiteikę, manau, kad tai matėsi, nes komanda buvo susikaupusi ir  žaidėme kaip vienas kumštis. Po pertraukos tęsėme savo žaidimą, akcentavome greitą grįžimą į gynybą, nes jų „arkliukas“ yra greitas puolimas. Puikiai sekėsi apsiginti antrajame kėlinyje”, per 15 minučių jie buvo atlikę tik du tikslius metimus, iš kurių vienas buvo 7 metrų baudinys. Manau, kad per 15 minučių praleisti du įvarčius prieš čempionus yra gerai“.

Artūras Juškėnas (Klaipėdos “Dragūnas” komandos treneris): “Nesisekė beveik niekas. Tai, kad mes antrojo kėlinio 18 minutę buvome įmetę 2 įvarčius antrajame kėlinyje, daug ką pasako. Turime bėdų komandos komplektacijoje, turime dar du traumuotus žmones, kurie galbūt galėjo šiek tiek pagelbėti, bet vargu, todėl reikia daryti dideles išvadas. Didžiausia blogybė, kad komandoje neatsiranda lyderio, kuris imtųsi iniciatyvos, sakykim, šiadien buvo toks Remigijus Vaičikauskas, bet deja, jo tokiu nelaikėm ir kada lyderis komandoje yra tas, kuris mažiausiai treniruojasi nėra gerai, kažkur ne ten žygiuojame. Šios dienos rungtynių planas pradžioje puikiai veikė, bet neišnaudojome savo progų, gynyboje viskas buvo gerai, bet leidome varžovams kartoti metimus, patys nesugebėjome įmesti dviejų 7 metrų baudinių. Labai blogai šiuo metu atrodo Dumčius ir kiti keli rinktinės nariai, tikrai reikės daryti išvadas, nes taip žaisti užtenka treniruotis du kartus per mėnesį”.

Alytiškiai prisivijo klaipėdiečiusVHC ŠVIESA

VHC „Šviesa“ komanda šiandien savo aikštėje priėmė svečius iš Alytaus. Šįsyk stipresni buvo alytiškiai ir nugalėjo rezultatu 20 : 27 (9 : 17). Pagrindinis raktas į sėkmę puiki gynyba prieš vieną pavojingiausių lygos žaidėjų Valdą Drabavičių.

Vilniečius šiandien bandė gelbėti Lukas Balbierius- 7(1) įvarčiai, Valdas Drabavičius įmetė- 6(2).

Alytaus komandoje išsiskyrė Žygimantas Micevičius- 8 įvarčiai, Gintautas Adamkevičius ir Tadas Stankevičius pelnė po 5.

Artūras Švilpa (VHC „Šviesa“ žaidėjas): Prieš rungtynes akcentavome gynybą ir greitą puolimą, bet nei tas nei tas nesigavo. Daugiausiai problemų iš Alytaus komandos sukėlė tai du žmonės, manau, tai Micevičius ir Sabonis, o tuo pačiu ir Stankevičius. Abu kėliniai buvo praktiškai vienodi, paleisdavome po to atlošdavome, o paskui vėl paleisdavome, nes ir pats rezultatas visas varžybas praktiškai išsilaikė tie patys 5 įvarčiai.

Tadas Stankevičius (Alytaus „Almeida – Stronglasas“ žaidėjas): Prieš rungtynes akcentavome rezultatyviausią lygos žaidėją ir aplamai labai gerą, įvairiapusį žaidėją Valdą Drabavičių. Na ir žinoma, kad per liniją daug neprasileisti įvarčių, susispausti centre gynyboje. O šiaip ką planavom tą ir padarėme. Žaidžiame kaip visada bangom, ne pirmos varžybos, kad sužaidžiam sėkmingą atkarpą atsiranda kažkoks atsipalaidavimas. Pirmame kėlinyje irgi, 20 minučių gynyba gerai, 5-6 įvarčiai praleisti, o per likusias 10 minučių dar 5. Tai sakyčiau, kad neišlaikom tos koncentracijos, kurią nuo pradžių turim ir išsimušam iš vėžių, pasisunkinam visą savo darbą. Bet pliusas mūsų tas, kad sugebam greitai sugrįžt į gynybą. Pas mus komandoje nemažai yra vyresnių žaidėjų, tad patirtis jų ir padeda. Mūsų komandai lengvų varžybų nėra, kad žaisti su paskutine vieta ar 2-3, tiesiog po praeitos savaitės varžybų kai gavom šaltą dušą, buvom susikaupę. Varžybos sunkios, bet visą tą tempą diktavome mes.

Kauno „Granitas – Gaja – Karys“ iškovojo lengvą pergalę

Kauno „Granitas – Gaja – Karys“ šiandieną priėmė svečius iš Pasvalio „Kurana – SM“. Visas rungtynes pirmavę ir labiau patyrę aikštės šeimininkai įtikinamai nugalėjo svečius rezultatu 38 : 26 (18 : 13).

Kauniečių lyderiu šiandien buvo Mindaugas Urbonas įmetęs 10 įvarčių, Vaidas Drevinskas ir Paulius Šarkauskas įmetė po 5.

Pasvalio ekipoje grįžęs į rikiuotę Lukas Vanagas ir Tomas Valiulis įmetė po 7 įvarčius.

Panevėžyje pergalę iškovojo svečiai iš Šiaulių

Panevėžio HC „Grifas – Sporto mokykla – KKSC“ priėmė svečius iš Šiaulių. Nors rungtynių rezultatas rodo užtikrintą šiauliečių pergalę, tačiau visas rungtynes aikštėje virė atkakli ir nervinga kova. Didesnė šiauliečių patirtis jiems leido iškovoti pergalę rezultatu 19 : 26 (10 : 12).

Šiose rungtynėse panevėžiečius į priekį bandė temti Gytis Šmantauskas pasižymėjęs 8(1) kartus.

Šiaulių komandoje Gabrielius Virbauskas – 8(2) įvarčiai, Mindaugas Nakvosas – 6 įvarčiai, Tomas Klungevičius – 5 tikslūs smūgiai į vartus.

Varėniškių antroji pergalė

Lentelės kaimynų mūšis įvyko Varėnoje. Čia vietos „Ūla“ priėmė svečius iš Utenos HC „Utena“ komandą. Šįsyk ganėtinai lengvai aikštelės šeimininkai36 : 28 (17 : 14) įveikė svečių ekipą.

Varėnos „Ūlai“ 9 įvarčius įmetė Kęstutis Ikasala, 8(2) – Deivas Eidukonis.

Utenos ekipoje, kaip ir visada išsiskyrė Arūnas Urbonas- 11(5) įvarčiai ir Karolis Antanavičius- 8 įvarčiai.

Varžybų rezultatai