Čempionatą Sakartvele lietuvaičiai baigė dar vienu pralaimėjimu

2018-08-18

Lietuvos U18 vaikinų rinktinė pralaimėjo ir paskutiniąsias Europos čempionato Sakartvele rungtynes. Paguodos susitikime lietuvaičiai buvo priversti pripažinti bendraamžių iš Graikijos pranašumą 24:19.

lietuvos u18 rinktinė

Grupėje visus susitikimus pralaimėjusi Lietuvos vaikinų iki 18 metų nacionalinė rankinio rinktinė paguodos kovose atsitiesti nesugebėjo. Rungtynėse su paskutinę vietą kitoje grupėje užėmusia Graikija lietuvaičiai itin prastai sužaidė pirmąjį rungtynių kėlinį ir leido per jį varžovams susikurti net 6 įvarčių persvarą (15:9).

Antrajame kėlinyje U18 Lietuvos rinktinė pagerino žaidimą ir ėmė artėti prie varžovų. Likus žaisti 5 minutėms iki rungytnių pabaigos ekipas skyrė jau vos 2 įvarčiai (21:19). Tuomet kelių puikių progų neišnaudojusi Lietuvos rinktinė taip ir nepasivijo varžovų. Puikią atkarpą sužaidęs graikų vartininkas ženkliai prisidėjo prie to, jog rungtynes Graikija laimėjo 24:19.

Šiandien Gruzijoje stipriausios čempionato rinktinės žais pusfinalio etape. Pirmajame pusfinalyje santykius aiškinsis Šveicarijos ir Italijos rankininkai, o antrajame susitiks Makedonijos ir Baltarusijos rinktinės. Čempionato finalas įvyks rytoj, o Lietuvos rinktinei, kuri taip ir neiškovojo nė vienos pergalės, pirmenybės baigtos. Ji tarp 11 rinktinių užėmė paskutinę vienuoliktą vietą.

Varžybų rezultatai