Čempionių lygos nugalėtojos davė pamokų lietuvės komandai

2022-12-11

EHF Čempionių lygoje Mosto „Banik“ komanda, kurioje rungtyniauja Aušra Šponė, dukart iš eilės susitiko su čempionių titulą ginančiomis Kristiansando „Vipers“ rankininkėmis. Lietuvei pavyko nuginkluoti čempionių vartininkę, tačiau jos komanda neprilygo stipriausiam Europos klubui.

Spone ir Jansonas_1Norvegijoje vykusiose „Vipers“ ir „Most“ rungtynėse buvo ir daugiau lietuviškų akcentų. Rungtynių delegatu dirbo Tadas Jansonas.

7 turo rungtynėse Čekijoje „Most“ rankininkės priėmė Norvegijos komandą namuose ir pralaimėjo rezultatu 21:43. A. Šponė pelnė įvartį. Lietuvės vienas metimas iš keturių buvo tikslus.

8 ture susitikimą svečiuose „Most“ pralaimėjo „Vipers“ ekipai 24:39. A. Šponė dukart metė į varžovių vartus, tačiau įvarčių nepelnė. Šį sezoną Čempionių lygoje debiutavusi A. Šponė per 7 rungtynes pelnė 8 įvarčius.

Most_Vipers

„Vipers“ gretose nesulaikoma buvo praėjusio sezono Čempionių lygos finalinio ketverto naudingiausia rankininkė čekė Marketa Jerabkova. Karjerą „Most“ klube pradėjusi M. Jerabkova pirmose rungtynėse į savo buvusios komandos vartus įmetė net 11, o antrose – 7 įvarčius.

Čempionių titulą ginančios „Vipers“ rankininkės pirmauja A grupėje. Visus aštuonis pralaimėjimus patyrusi „Most“ komanda yra grupės autsaiderė.

Varžybų rezultatai