Čempionų lyga. A.Malašinskas šiais metais nebežais

2015-11-12

Aidenas MalašinskasTraumą patyręs Lietuvos rinktinės rankininkas Aidenas Malašinskas iki Naujųjų metų į aikštę negrįš. Tai pranešė Zaporižės „Motor“ klubo, kuriam atstovauja A.Malašinskas, interneto svetainė.

Vienas „Motor“ lyderių spalio viduryje per treniruotę susižeidė čiurną. Iš pradžių nemanyta, kad A.Malašinskas iš rikiuotės iškrito ilgam, bet optimistinės medikų prognozės nepasitvirtino ir Ukrainos čempionams be lietuvio teks verstis iki Čempionų lygos pirmojo etapo pabaigos. Iki traumos A.Malašinskas per ketverias rungtynes įmetė 23 įvarčius ir sykį buvo išrinktas į Čempionų lygos geriausių savaitės žaidėjų septynetą.

Ketvirtadienį „Motor“ žaidė Čempionų lygos 7-ojo turo rungtynes išvykoje su Skopjės „Metalurg“ ekipa ir iškovojo pergalę 23:21 (9:12). Zaporižės rankininkai, kaip ir beveik kiekviename mače, jau pirmomis minutėmis atsiliko (0:2, 2:5, 3:7), o paskui puolė vytis. Pasivyti pavyko antrojo kėlinio viduryje – tuomet svečiai įmetė 7 įvarčius be atsako, išsiveržė į priekį 20:16 ir pirmavo iki finalo sirenos.

Po šios pergalės 10 taškų surinkęs „Motor“ tapo D grupės lyderiu. Tiesa, po 8 taškus turintys „Baia Mare“ ir „Skjern“ klubai dar nežaidė 7-ojo turo rungtynių.

Iš šios grupės į kitą Čempionų lygos etapą pateks dvi geriausios komandos.

Varžybų rezultatai