Čempionų lyga – lemiamos kovos Kelne

2016-05-27

Jau šį savaitgalį finišuos stipriausias Europoje rankinio turnyras – Čempionų lyga. Beliko finalo ketverto kovos, kuriose ginklus surems geriausios senojo žemyno ekipos. Rankinio šventė vyks Kelno mieste, Vokietijoje.

rankinis-cempionu-lyga-300x183Pirmajame pusfinalyje ginklus surems PSG (Prancūzija) ir KS „Vive Tauron Kielce“ (Lenkija) klubai. Lenkų ekipa antrus metus iš eilės žais finalo ketverte. Praėjusiais metais suklupta pusfinalyje, šiemet taikiklyje – finalas. Lenkai turi subūrę elitinę komanda, kuri jau antrus metus iš eilės demonstruoja puikų ir brandų rankinį. Visa bėda, kad jų varžovas atrodo dar grėsmingiau. Prancūzai reguliariajame sezone pademonstravo geriausius rezultatus tarp visų ekipų ir pralaimėjo tik dukart bei iškovojo 12 pergalių. Sunku būtų tikėtis, kad vieni iš pastarųjų sezonų favoritų neįveiktų pusfinalio barjero. Šiuo metu jie laikomi ir pagrindiniais pretendentais į titulą.

Antrajame pusfinalyje kausis THW „Kiel“ (Vokietija) ir MVM „Veszprem“ (Vengrija).  Kylio ekipa sieks susigrąžinti paskutinį kartą 2012 m. iškovotą trofėjų. Kad šie siekiai yra ne iš piršto laužti įrodo faktas, kad ketvirtfinalyje eliminuoti čempionai ir pagrindiniais favoritais laikyti „Barcelona“ rankininkai. Tuo metu vengrai į finalo ketvertą patenka trečius metus iš eilės. Praėjusiais metais jie pralaimėjo finale. Ekipa patyrusi ir subrendusi pergalėms, tuo metu vokiečiai sieks ir toliau šluoti visus sau iš kelio. Jiems tai penktas finalo ketvertas iš eilės. Šis pusfinalis atrodo keik labiau intriguojantis nei pirmasis, tačiau finalo ketverte laimėti gali bet kas.

Sekmadienį ekipos grumsis dėl galutinių vietų. Pusfinalio barjerą peržengusios ekipos turės galimybė pasiekti taip išsvajotą tikslą. Visoms ekipoms tai būtų didžiulė pergalė nes tokio trofėjaus savo kolekcijoje jos arba neturi arba jį laikė savo rankose senokai.

Varžybų rezultatai