Čempionų lygoje – pirmieji Aušros Šponės įvarčiai

2022-09-25

Stipriausiame Europos moterų klubų turnyre pirmuosius įvarčius pelnė Lietuvos rankininkė Aušra Šponė. Mosto „Banik“ klubui atstovaujanti A. Šponė pasižymėjo EHF Čempionų lygos trečio turo rungtynėse su Liublianos „Krim“ komanda. A. Šponė pelnė 2 įvarčius. Iš viso į vartus lietuvė metė 6 kartus.

„Banik“ rankininkės namuose pralaimėjo 29:42. Patyrusios jau trečią pralaimėjimą iš eilės, Čekijos čempionės atsidūrė paskutinėje aštuntoje Čempionų lygos A grupės vietoje.

Ausra Spone_Banik„Rungtynes pradėjome gan gerai ir gera mūsų gynyba neleido varžovėms nutolti. Turėjom šansų iškovoti taškų, tačiau neišpildėme plano, kurį buvo paruošęs treneris. Iškovoti pirmuosius taškus sutrukdė ir mūsų lyderės Valerie Smetkovos trauma. Nemažai „Banik“ rankininkių debiutuojam Čempionų lygoje, kartais pritrūksta pasitikėjimo ir išmetam kamuolį neužtikrintai, nors susikuriame neblogas progas“, – sakė kairiojo pusiau krašto pozicijoje rungtyniaujanti A. Šponė.

21 m. lietuvei tai buvo antrosios rungtynės Čempionų lygoje. Pirmame susitikime su „Odense“ komanda A. Šponė įvarčiais nepasižymėjo.

„Antrose rungtynėse gavau daugiau laiko aikštelėje. Pirmos minutės buvo sunkios, nes reikėjo susitvarkyti su jauduliu ir šaltomis rankomis. Vėliau gynyboje pavyko blokuoti varžovės metimą, tai padėjo atsikratyti jaudulio ir pelniau pirmuosius įvarčius Čempionų lygoje. Šiek tiek kyla problemų adaptuotis naujoje vietoje, esu naujas žmogus komandoje. Be to, čekų kalba gan sudėtinga ir tai trukdo greičiau įsilieti į komandą. Bet po truputį pradedu suprasti komandos drauges ir tai padės prasilaušti“, – teigė prieš tris savaites „Banik“ komandą papildžiusi A. Šponė.

Šį savaitgalį Čempionų lygoje bus ir daugiau lietuviškų akcentų. Sekmadienį Danijoje vyksiančioms „Esbjerg“ ir Hamaro „Storhamar“ rungtynėms teisėjaus Viktorija Kijauskaitė ir Aušra Žalienė.

Varžybų rezultatai