Čempionų lygoje – rezultatyvus Aidenas Malašinskas ir J. Truchanovičiaus klubo bilietas į kitą etapą

2017-11-14

Dviejų Lietuvos rankininkų klubai tęsia itin sėkmingą pasirodymą pajėgiausioje Europoje „Velux“ čempionų lygoje. Aideno Malašinsko Zaporožės „Motor“ ir Jono Truchanovičiaus „Montpellier“ klubai pirmauja D grupėje.

truch_malas

7-ajame ture Jono Truchanovičiaus „Montpellier“ ekipa 27:21 (16:14) išvykoje nugalėjo Skopjė „Metalurg“ ekipą. Tai buvo jau 7 prancūzų pergalė iš eilės naujajame sezone, po kurios lietuvio klubas dar labiau sutvirtino savo pozicijas pirmoje grupės vietoje ir tuo pačiu užsitikrino vietą kitame varžybų etape. Prie šios pergalės J. Truchanovičius įvarčiais neprisidėjo, tačiau viso šiame „Čempionų“ lygos sezone jau spėjo pasižymėti 15 kartų.

Užtikrintai „Montpellier“ rankininkai žygiuoja ir Prancūzijos aukščiausioje lygoje, kur šiuo metu užima pirmąją vietą. Vis tik pirmoji lietuvio ekipos vieta yra tik sąlyginė, kadangi „PSG“ ir „Nimes“ ekipos, kurios turi vos vienu tašku mažiau, dar žais vienerias rungtynes ir „Montpellier“ ekipa galės nustumti iki trečiosios vietos. Prancūzijos vietiniame čempionate rankininkas iš Lietuvos iš viso kamuolį į vartus šį sezoną siuntė jau 21 kartą.

Kito lietuvio Aideno Malašinsko Zaporožės „Motor“ Čempionų lygos rungtynėse su „Chekhovskie Medvedi“ ekipa pasiekė lygiąsias (30:30). Nors po pirmojo kėlinio daugkartiniai Ukrainos čempionai „Motor“ dar pirmavo 2 įvarčiais (17:15), tačiau pranašumo išlaikyti nepavyko ir su rusų klubu pasidalinta po tašką.

Aidenas Malašinskas šiame mače buvo rezultatyviausias „Motor“ žaidėjas ir pasižymėjo net 7 kartus, o iš viso Čempionų lygoje jau yra pelnęs 30 įvarčių. Po šių lygiųjų su grupės autsaideriais „Motor“ išsaugojo antrąją vietą grupėje ir surinkę 9 taškus artimiausius persekiotojus Lisabonos „Sporting“ ekipą lenkia 3 taškais. Į kitą varžybų etapą pateks dvi pirmąsias vietas grupėje užėmusios komandos.

Kitas rungtynes „Motor“ lapkričio 18 dieną namuose žais būtent su trečioje vietoje esančia portugalų „Sporting“ komanda.  Tuo tarpu „,Montpellier“ lapkričio 19 dieną savo žiūrovų akivaizdoje priims grupės autsaiderius iš  Rusijos „Chekhovskie Medvedi“

 

Varžybų rezultatai