Čempionų lygoje skirtingi „Motor“ ir „Montpellier“ pasirodymai

2019-09-30

Sekmadienį Čempionų lygoje žaidė Aideno Malašinsko atstovaujama Zaporožės „Motor“ bei Jono Truchanovičiaus Monpelje „Montpellier“. Lietuvių klubams šiame ture sekėsi skirtingai: „Motor“ po dramatiškos kovos 30:31 (18:16) nusileido čempionų titulą ginančiam Skopjės „Vardar“, o „Montpellier“ 23:18 (11:10) nugalėjo Vėspremo „Telekom“ rankininkus.

motor seha

Zaporožės klubo gretose po pertraukos vėl rungtyniavo A. Malašinskas, kuris buvo antras pagal rezultatvumą savo klube. Uteniškis pelnė 6 įvarčius ir rezultatyvumu savo ekipoje nusileido tik rusui Igoriui Sorokai, kurio sąskaitoje 8 tikslūs metimai. Vis dėlto, geras įžaidėjo iš Lietuvos žaidimas Ukrainos čempionų šiame mače neišgelbėjo. Visą pirmąjį kėlinį pirmavę „Motor“ rankininkai saugios persvaros taip ir nesusikūrė, o antrajame kėlinyje nei viena iš komandų jau nebuvo susikūrusi didesnės nei 1 įvarčio persvaros. Drausmingai rungtynių pabaigą sužaidę „Vardar“ rankininkai šventė minimalią pergalė 31:30. Makedonų gretose rezultatyvumu išsiskyrė rusas Timoras Dibirovas – 9 įvarčiai bei latvis Dainis Krištopanas, pelnęs 8 įvarčius.

Jonas Truchanovičius rungtynėse su „Telekom“ vis dar negalėjo padėti savo klubui, tačiau ir be lietuvio „Montpellier“ iškovojo užtikrintą pergalę. Nerezultatyviose rungtynėse vengrų klubas priešinosi tik pirmoje rungtynių pusėje. Po pirmojo kėlinio prancūzų pranašumas siekė vos vieną įvartį (11:10). Antroje rungtynių pusėje „Montpellier“ į savuosius vartus praleido vos 8 įvarčius ir šventė pergalę 23:18. Rezultatyviausias prancūzų vicečempionų žaidėjas buvo Melvynas Richardsonas, pelnęs 8 įvarčius. Vengrų klubui 5 įvarčius pelnė prancūzas Kentinas Mahe.

Po trijų pirmųjų Čempionų lygos turų vienoje grupėje žaidžiančių „Motor“ ir „Montpellier“ padėtis skirtinga. J. Truchanovičiaus ekipa jau turi 4 taškus ir dalinasi 3-4 vietas su „Porto“ klubu, tuo tarpu „Motor“ vis dar yra be taškų ir yra turnyrinės lentelės dugne su Bresto „Meshkov“ ekipa.

Kitame ture „Motor“ išvykoje žais su turnyrinės lentelės kaimynais „Meshkov“ rankininkais. Norint dar labiau nesusikomplikuoti savo padėties Čempionų lygoje Ukrainos klubui būtini taškai. „Montpellier“ vyks į Lenkija, kur žais su Kielcų „VIVE“ klubu.

Varžybų rezultatai