Čempionų lygos rungtynėse P.Babarskas įvarčių neįmetė

2015-11-22

Povilas BabarskasNedidelę traumą išsigydęs Povilas Babarskas grįžo į aikštę, bet įvarčių neįmetė, o jo komanda Celės „Pivovarna Laško“ šeštadienį patyrė septintąjį iš eilės pralaimėjimą Čempionų lygoje. Aštuntojo turo rungtynėse Slovėnijos čempionai išvykoje nusileido vienai A grupės lyderių Vespremo MVM ekipai 28:34 (15:17).

„Pivovarna Laško“ gerai pradėjo dvikovą, bet jėgų užteko neilgai. Pirmojo kėlinio pabaigoje MVM įmetė 5 įvarčius iš eilės, išsiveržė į priekį 15:13 ir nuo tada visą laiką pirmavo.

Celės ekipos sąskaitoje lieka 2 taškai, iškovoti dar pirmajame Čempionų lygos ture. „Pivovarna Laško“ aštuonių komandų grupėje dalijasi priešpaskutiniąją vietą su Stambulo „Besiktas“. Į kitą etapą pateks šešios komandos, o du autsaiderius nuo šeštosios pozicijos skiria 4 taškai.

Šeštadienį taip pat žaidė Zaporižės „Motor“ komanda, kuriai dėl traumos negali padėti Aidenas Malašinskas. Ukrainos čempionai namie pranoko „Baia Mare“ klubą 25:23 (14:11) ir pratęsė pergalių seriją. „Motor“ įmetė pirmuosius tris įvarčius, o paskui beveik visą laiką pirmavo 2-3 įvarčių skirtumu.

Ketverias pastarąsias rungtynes laimėjusio „Motor“ sąskaitoje yra 12 taškų. Zaporižės rankininkai užima pirmąją vietą D grupėje.

Varžybų rezultatai