Čempionų lygos startas nesėkmingai susiklostė lietuvių ekipoms

2019-09-15

malašinskas motoreAbiejų lietuvių ekipos Europos čempionų rankinio lygoje startavo nesekmėmis. Jono Truchanovičiaus „Montpellier“ (Prancūzija) 31:33 nusileido praėjusių metų čempionams „Vardar“ (Makedonija), o Aideno Malašinsko „Motor“ (Ukraina) 28:40 turėjo pripažinti Vesprėmo „Telekom“ (Vengrija) rankininkų pranašumą.
Puikiai naująjį rankinio sezoną SEHA lygoje pradėjęs ukrainiečių klubas su A. Malašinsku sėkmės į čempionų lygos rungtynes perkelti neįstengė. Nors pirmosiose pajėgiausios Europos lygos rungtynėse „Motor“ ekipai jau padėjo ir paskutiniąsias SEHA rungtynes praleidęs Aidenas Malašinskas, tačiau to neužteko, jog išvykoje būtų įveiktas „Telekom“ klubas. Pirmajame rungtynių kėlinyje „Motor“ varžovams per daug atitrūkti neleido ir po 30 minučių kovos ekipas skyrė dar tik 4 įvarčiai (17:13), tačiau antroje rungtynių pusėje vengrų puolimo mašina tiesiog nušlavė „Motor“ gynybines užkardas. Rungtynes „Motor“ galiausiai pralaimėjo dviženkliu įvarčių skirtumu (28:40). A. Malašinskas buvo vienas rezultatyviausių žaidėjų, pelnęs 6 įvarčius.
Pralaimėjimu naująjį sezoną pradėjo ir prieš du metus Čempionų lygos taurę į viršų kėlę „Montpellier“ rankininkai su J. Truchanovičiumi. Prancūzų klubas ilgą laiką rungtynėse buvo priekyje ir po 30 minučių pirmavo 17:16. Vis tik išlaikyti trapaus pranašumo „Montpellier“ išsaugot neįstengė ir „Vardar“ pasiekė pergalę 33:31. Lietuvis šiose rungtynėse nerungtyniavo.
Pralaimėjimą patyrė ir Gintaro Savukyno treniruojamas „Cocks“ klubas (Suomija), kuris 25:30 nusileido kitai skandivavų ekipai – „Savehof“ (Švedija). Praėjusiais metais „Cocks“ ekipa iškrito pirmajame čempionų lygos etape, tačiau triumfavo Baltijos rankinio lygos varžybose.
Kitame ture „Cocks“ susitiks su ispanų „Bidasoa Irun“ ekipa, „Montpellier“ lankysis Baltarusijoje, kur surems ginklus su Bresto „Meshkov“ klubu, o „Motor“ išvykoje žais su Kielvų „Vive“ komanda.

Varžybų rezultatai