Čempionų lygos turas – be lietuvių

2015-11-16

Traumos sustabdė abu vyrų rankinio Čempionų lygos klubuose žaidžiančius lietuvius. 7-ame ture rungtyniauti negalėjo nei Povilas Babarskas iš Celės „Pivovarna Laško“, nei Aidenas Malašinskas iš Zaporižės „Motor“.

P.Babarskas susižeidė prieš savaitę per Lietuvos rinktinės rungtynes su Bosnijos ir Hercegovinos komanda. A.Malašinskas traumą patyrė dar spalio viduryje.

„Pivovarna Laško“ per rinktinių varžyboms skirtą savaitę prarado ne tik P.Babarską. Iš Brazilijos rinktinės stovyklos susižeidęs grįžo Arthuras Patrianova.

Susilpnėjusiai Slovėnijos čempionų ekipai jos varžovė Vespremo MVM komanda buvo per kietas riešutas. Nors „Pivovarna Laško“ žaidė namie, nepasipriešino MVM rankininkams, kuriuos atlydėjo daugiau nei tūkstantis vengrų sirgalių (greitkeliu nuo Vespremo iki Celės– trys valandos kelio), ir pralaimėjo 27:30 (11:17).

„Pivovarna Laško“ per 7 rungtynes iškovojo 2 taškus ir A grupėje dalijasi priešpaskutinę septintąją vietą su Stambulo „Besiktas“ klubu. Iš šios grupės į atkrintamąsias varžybas pateks šešios komandos, o abu autsaideriai nuo šeštojoje vietoje esančios Plocko „Wisla“ ekipos atsilieka 3 taškais.

Po 7 turų grupės lyderiai yra Paryžiaus PSG (12 taškų), MVM (11) ir „Flensburg-Handewitt“ (10).

„Motor“ ketvirtadienį išvykoje nugalėjo Skopjės „Metalurg“ komandą 23:21 (9:12) ir tapo vienvaldžiu D grupės lyderiu. Zaporižės klubo sąskaitoje yra 10 taškų, o sekmadienį tarpusavio rungtynes lygiosiomis baigę „Skjern“ ir Baja Marės „Minaur“ atsilieka vienu tašku. Šioje grupėje žaidžia šešios komandos, o į kitą etapą pateks dvi.

Varžybų rezultatai