,,Cocks“ kelias į ,,Velux“ čempionų lygą baigėsi

2016-09-03

Šiandieną ,,Velux’’ čempionų lygos atrankos turnyro pusfinalyje Suomijos bei Baltijos lygų čempionas „Cocks“ susitiko su Velenės „Gorenje“ klubu iš Slovėnijos1325790115fbua232027

Kvalifikacijos etapas vykstą tarp aštuonių komandų ir tik dvi nugalėtojomis savo grupėje tapusios komandos turės galimybę rungtyniauti EHF ,,Velux’’ čempionų lygoje. Dėja, bet G. Savukyno vadovaujama ekipa prarado galimybę rungtyniauti elitinėje rankinio lygoje.

Pirmasis susitikimo kėlinys prasidėjo greitu ,,Cocks’’ rankininkų įvarčiu, kuris pirmąjį ir paskutinį kartą pirmajame kėlinyje išvedė komandą į priekį. Viso pirmojo kėlinio metu komandos žaidė apylygiai ir nei viena komanda nesugebėjo atsiplėšti viena nuo kitos didesniu nei 2 įvarčių skirtumu. Pirmasis rungtynių kėlinys baigėsi Slovėnijos čempionų Velenės „Gorenje“ naudai rezultatu 16:14.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo ,,Cocks’’ rankininkams turint dviejų įvarčių deficitą. Kaip ir pirmajame rungtynių kėlinyje komandos apsikeitė greitais įvarčiais bei 7 m. baudiniu į „Gorenje“ vartus, kurio ,,Cocks’’ ekipos rankininkas nesugebėjo realizuoti. Prabėgus kiek daugiau negu puse pirmojo kėlinio Slovėnijos rankininkai padidino savo pranašumą iki 3  įvarčių skirtumo 23:20. Tačiau ,,Cocks’’ rankininkai pasinaudojo keliomis ,,Gorenje’’ ekipos klaidomis ir pelnė lengvus įvarčius nuo 6 m. linijos, taip sušvelnindami atsilikimą iki vieno įvarčio 23:22. Likus 5 min. iki susitikimo pabaigos Velenės „Gorenje“ ekipa po minutes pertraukėles pelnė du labai svarbius įvarčius, kuriais padidino savo pranašumą iki 27:24. Likusias kelias rungtynių minutes Slovėnijos klubo rankininkai situaciją laikė savo rankose ir neišbarstė sunkiai susikrauto pranašumo. Rungtynės baigėsi Velenės „Gorenje“ rankininkų pergale rezultatu 28:25(16:14).

Papildyta: 

Sekmadienį „Gorenje“ dėl kelialapio į Čempionų lygą kovos su atrankos turnyro šeimininku Prešovo „Tatran“.

„Cocks“ žais dėl trečiosios vietos su Diferdanžo „Red Boys“. Abi komandos gaus teisę pereiti į EHF taurės turnyrą, tačiau jų rungtynių nugalėtojai pateks į trečiąjį atrankos etapą, pralaimėjusieji – į antrąjį.

Čempionų lygos atranka

Pusfinalis

Velenės „Gorenje“ (Slovėnija) – Ryhimiakio „Cocks“ (Suomija) 28:25 (16:14).

Prešovo „Tatran“ (Slovakija) – Diferdanžo „Red Boys“ (Liuksemburgas) 38:32 (19:17).

Varžybų rezultatai