„CSC Telecom Mėmelis“ žengė į LRF taurės ketvirtfinalį

2019-11-15

LRF taurės varžybose paaiškėjo dar viena ketvirtfinalio dalyvė. Savajame aštuntfinalyje pergalė šventė Klaipėdos „CSC Telecom Mėmelio“ rankininkai, kurie antrosiose rungtynėse namuose 33:25 (15:12) pranoko Pasvalio „Kuranos SM“ ekipą.

mėmelis

Pirmąsias rungtynes išvykoje klaipėdiečiai laimėjo 25:21, tad jų minimalus uždavinys buvo išlaikyti susikurtą pranašumą.

LRF I-osios lygos varžybose debiutuojantis Klaipėdos klubas rungtynes pradėjo itin blankiai ir prabėgus 11 minučių svečiai iš Pasvalio buvo išsiveržę į priekį 7:3, taip netgi išlygindami bendrą serijos rezultatą.

Nepaisant blankaus starto, „CSC Telecom Mėmelis“ sugebėjo atsitiesti dar pirmajame kėlinyje ir prieš pertrauką pirmavo 15:12.

Antrąją susitikimo dalį Klaipėdos klubas pradėjo galingu spurtu 9:1 ir taip užtvirtino savo dominavimą rungtynėse. Likęs laikas tebuvo formalumas ir pergalę „CSC Telecom Mėmėlis“ iškovojo rezultatu 33:25.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Aivaras Ramanauskas, pelnęs 9 įvarčius, po 4 pridėjo Giedrius Budginas ir Justas Tutoraitis. Pasvalio klubui 7 įvarčius pelnė Dominykas Tribušis, po 4 kartus pasižymėjo Mindaugas Impolis bei Imantas Mainonis.

Kiek anksčiau vietą ketvirtfinalyje išsikovojo Vilniaus „Šviesos“ ekipa, kuri eliminavo HC „Molėtų“ rankininkus. Dėl likusių dviejų vietų vis dar kovoja Vilniaus HC „Amber“ ir Šiaulių SC „Dubysa“ bei Alytaus „Varsa“ ir Kauno rajono SM „Garliava“.

Nuo kito etapo prisijungs ir praėjusių metų finalo ketverto dalyvės: Klaipėdos „Dragūnas“, HC „Vilnius“, Kauno „Ąžuolas“-KTU bei Kauno „Granitas-Karys“.

Varžybų rezultatai