Dėl koronaviruso „Dragūno“ gretose nukeliamos LRF taurės ketvirtfinalio rungtynės

2020-11-30

Ateinančią savaitę startuoja LRF vyrų taurės ketvirtfinalio etapo kovos. Vis dėlto jau dabar aišku, kad Alytaus „Varsos-Stronglaso“ ir Klaipėdos „Dragūno“ mačai neįvyks dėl pastarajame klube pasklidusio koronaviruso.

„Dragūno“ nuotr.

„Dragūno“ nuotr.

„Keletui klubo atstovų yra patvirtinta COVID-19 infekcija. Visa vyrų komanda izoliavosi, atliekami testai. Kol kas visi, kurie sulaukė teigiamo testo rezultato, jaučiasi gana neblogai ir gydosi namuose“, – rašoma Klaipėdos ekipos pranešime.

Dėl šios priežasties nukeliamos trečiadienį ir šeštadienį turėjusios vykti dvejos LRF taurės ketvirtfinalio rungtynės su „Varsa-Stronglasu“.

Kitos trys poros santykius tarpusavyje turėtų išsiaiškinti per šią savaitę. Trečiadienį pirmieji savo rungtynes Šiauliuose žais SC „Dubysa“ ir Vilniaus „Šviesa“. Atsakomasis šių klubų mačas Vilniuje bus žaidžiamas penktadienį.

Šeštadienį įvyks dar dvejos ketvirtfinalio rungtynės. Kauno „Granitas-Karys“ namuose priims HC „Molėtų“ rankininkus, o Vilniuje bus žaidžiamas derbis tarp HC „Vilniaus“ ir HC „Amber“ komandų. Sekmadienį šie klubai tarpusavyje sužais po dar kartą.

Varžybų rezultatai