„Dragūnas“ ir „Šviesa“ pradeda kovas Europos taurės varžybose

2020-11-13

Šį penktadienį prasideda Lietuvos klubų kelionė Europos taurės varžybose. Penktadienį ir sekmadienį Vilniaus „Šviesa“ išvykoje susitiks su „Ystads“ ekipa iš Švedijos, o šeštadienį Klaipėdos „Dragūnas“ žais pirmąsias rungtynes su Ryhimiakio „Cocks“ klubu iš Suomijos.

šviesa dragūnasBe kovos į kitą etapą žengė Kauno „Granito-Kario“ rankininkai, kurie turėjo žaisti su islandų „Afturelding“ ekipa, tačiau pastaroji atsisakė dalyvauti dėl prastos epidemiologinės situacijos šalyje.

Prieš traukiant burtus visos Europos taurės buvo suskirstytos ne tik į pajėgumo krepšelius, tačiau ir pagal geografinę zonas.

Būsimi „Šviesos“ varžovai šį sezoną Švedijos čempionate atrodo išties užtikrintai. „Ystads“ rankininkai per 10 rungtynių yra iškovoję 15 taškų ir žengia antroje turnyrinės lentelės vietoje.

Vilniaus klubas šiuo metu Lietuvos rankinio lygoje su 11 taškų yra pirmoje vietoje, o Baltijos pirmenybėse su 9 taškais yra treti.

„Dragūnas“ šeštadienį žais pirmąsias rungtynes išvykoje, o po savaitės veiksmas kelsis jau į uostamiestį. Klaipėdiečiams tekęs varžovas išties pajėgus Ryhiamiakio klubas, kurį dar visai neseniai treniravo lietuvis Gintaras Savukynas, o šis žaidė net Čempionų lygoje.

Šiuo metu ekipoje vėl rungtyniauja ir lietuvis Giedrius Morkūnas, kuris dar praėjusią savaitę gynė ir Lietuvos rinktinės vartus.

„Cocks“ Suomijos lygoje yra užleidęs lyderio pozicijas ir užima antrąją vietą, į priekį praleidę „Dicken“ komandą su Tadu Stankevičiumi.

Klaipėdos komanda Baltijos lygoje į priekį yra praleidusi keturias ekipa ir šiuo metu žengia penktoje vietoje, o Lietuvos pirmenybėse „Dragūnas“ yra antras.

Varžybų rezultatai