„Dragūnas“ pirmasis žengė į pusfinalį, varžovas grasino fiziniu susidorojimu

2015-04-04

Dar vieną įspūdingą pergalę iškovojo ir pirmasis į Lietuvos „Vivus.lt“ rankinio lygos pusfinalį žengė penkių pastarųjų metų Lietuvos čempionas Klaipėdos „Dragūnas“. Artūro Juškėno auklėtiniai antrose ketvirtfinalio rungtynėse Pasvalyje rezultatu 44:19 (18:9) sutriuškino vietos „Rankininką/SM“ ekipą ir seriją laimėjo sausu rezultatu – 2:0.

„Dragūno“ komandą į pergalę vedė Laurynas Simonavičius, įmetęs 10 įvarčių, Jonas Geryba pridėjo 7 įvarčius, Arvydas Bučius – 5, Lukas Juškėnas – 4, Mindaugas Meškauskas, Lukas Jurys ir Mindaugas Dumčius – po 3 įv.

Pasvalio komandai 5 įvarčius įmetė Audrius Dobrodiejus, 4 (1 iš 7 m) – Eligijus Povilionis, 4 (1 iš 7 m) – Arnas Tekutis, 3 (1 iš 7 m) – Išmaras Valiulis.

„Labai smagu, kad patekome į pusfinalį. Varžybos buvo labai lengvos, atvažiavome gerai nusiteikę“, – po varžybų sakė rezultatyviausias šių rungtynių žaidėjas klaipėdietis Laurynas Simonavičius.

Klaipėdiečiai akivaizdžiai kontroliavo situaciją ir savo emocijų nesuvaldė Pasvalio komandos žaidėjas Artūras Balčiūnas. Jis teisėjams pažėrė virtinę necenzūrinių žodžių, o vėliau ir rungtynių inspektoriui grasino fiziniu susidorojimu. Žaidėjas užsidirbo diskvalifikacinę pražangą su rašytiniu raportu. Jam gresia baudos ir sankcijos.

„Artūras Balčiūnas nuolat yra nepatenkintas teisėjavimu. Jei nesiseka žaisti, viską verčia teisėjams. Čia nebuvo jokios klaidos – per rungtynes girdėjome tikrai ne vieną keiksmažodį, o išvarytas iš aikštės atėjęs prie manęs net ėmė grasinti fiziškai susidoroti. Bus baudžiamas klubas, o žaidėjas – diskvalifikuotas, neaišku, vienerioms ar dvejoms rungtynėms. Šitaip negalima elgtis, čia juk sportas“, – sakė rungtynių inspektorius Feliksas Gedvilas.

Priminsime, kad pirmąsias ketvirtfinalio rungtynes dragūniečiai namuose prieš Pasvalio ekipą laimėjo taip pat solidžiu skirtumu – 38:16 (20:6).

Klaipėdos rankininkų vyr. treneris Artūras Juškėnas teigė, kad dabar telieka sužinoti, su kuo teks susitikti pusfinalyje – Vilniaus „VHC Šviesa“ ar Kauno „Granitu–Gaja–Kariu“.

„Kaip visuomet, varžovų nesirenkame. Turime problemų žaisdami su „Šviesa“, nuolat sunkiai klostosi rungtynės, o „Granitas“ – taip pat labai pavojingas varžovas, nors su juo šį sezoną jau daug kartų žaidėme“, – galimų priešininkų nenuvertino „Dragūno“ strategas.

Varžybų rezultatai