„Dragūnas“ Tel Avive sieks panaikinti 6 įvarčių deficitą

2019-09-08

Lietuvos čempionai Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai pirmosiose EHF taurės rungtynėse Izraelyje rezultatu 28:34 turėjo pripažinti Rišono „Maccabi“ ekipos pranašumą.

"Dragūnas" nuotrauka

„Dragūnas“ nuotrauka

Pirmajame Europos taurės atrankos etape žaidžiantys klaipėdiečiai susikomplikavo savo galimybes žengti į kitą varžybų etapą. Pirmajame mače Tel Avive Artūro Juškėno auklėtiniai 6 įvarčių skirtumu nusileido Izraelio klubui.

Susitikimą kur kas užtikrinčiau pradėjo Izraelio klubas, kuris jau 10 rungtynių minutę turėjo 4 įvarčių persvarą (7:3). Savo žaidimo ir toliau pirmajame kėlinyje neradęs Klaipėdos klubas leido varžovams toliau kurtis pranašumą ir vienu metu ekipas skyrė jau 8 įvarčiai (16:8). Po pirmojo rungtynių kėlinio „Maccabi“ priekyje buvo 7 įvarčių skirtumu (19:12).

Antrojo kėlinio pradžia klaipėdiečiams taip pat nieko gero nežadėjo. „Dragūno“ atsilikimas ne tik, kad nemažėjo, bet vienu metu pasiekę ir rekordinę žymą (30:21). Tuomet klaipėdiečiams pavyko šiek tiek pagerinti savąjį žaidimą ir priartėti iki oponentų (32:27). Deja, rungtynių pabaigoje Klaipėdos rankinio klubui dar labiau atsilikimo sumažinti nepavyko ir prieš atsakomąsias rungtynes sekmadienį „Maccabi“ turės 6 įvarčių persvarą (34:28).

Antrasis abiejų komandų tarpusavio mačas jau šiandien (sekmadienį) 20:00 bus žaidžiamas Izraelyje. Klaipėdiečiams norint žengti į kitą etapą reikia panaikinti 6 įvarčių skirtumą.

Rezultatyviausias „Dragūno“ gretose šiame mače buvo Žanas Gabrielius Virbauskas, pelnęs 7 įvarčius, 5 pridėjo Lukas Simėnas, po 3 – Mykolas Lapiniauskas, Laurynas Simonavičius, Lukas Vanagas, Deividas Virbauskas, 2 kartus pasižymėjo Gytis Šmantauskas, po kartą Gintaras Cibulskis ir Benas Butkus.

Antrąsias Europos taurės rungtynes su „Malmo“ klubu šiandien žais ir Maskvos „Spartak“ ekipa, kurioje rungtyniauja Mindaugas Urbonas. Pirmajame mače maskviečiai varžovams nusileido 8 įvarčių skirtumu 23:31.

Varžybų rezultatai