„Dragūnas – Viesulas“ pasiekė revanšą ir žengė į „CBet“ LRF taurės pusfinalį

2019-01-28

viesulasKlaipėdos „Dragūnas – Viesulas“ atsakomosiose „CBet“ LRF taurės ketvirtfinalio rungtynėse įveikė Šiaulių SC „Dubysa“ merginas rezultatu 28:24 (20:12) ir žengė į finalo ketvertą.

Pirmąsias tarpusavio rungtynes po atkaklios kovos šeštadienį Šiauliuose laimėjo SC „Dubysa“ merginos, kurios varžoves įveikė rezultatu 27:26 (14:11), tad Klaipėdoje šiaulietės turėjo vieno įvarčio atsivežtą pranašumą.

Vis tik, Klaipėdos rankininkės nuo pirmųjų rungtynių minučių diktavo savo žaidimą antrajame mače ir gana greitai atitrūko nuo oponenčių. Įpusėjus pirmajam kėliniui „Dragūnas – Viesulas“ pirmavo 10:5, o iki ilgosios pertraukos uostamiesčio rankininkės savo pranašumą dar labiau padidino (20:12).

Nors atrodė, jog viskas jau išspręsta po pirmojo kėlinio, tačiau Šiaulių rankininkės po pertraukos pagerino savo žaidimą ir likus žaisti aštuonias minutes ekipas skyrė jau tik keturi įvarčiai (21:25). Labiau šiaulietėms prie savo varžovių priartėti nepavyko ir „Dragūnas – Viesulas“ pasiekė pergalę keturių įvarčių skirtumu (28:24). To klaipėdietėms užteko, jog žengtų į „CBet“ LRF taurės finalo ketverto varžybas, kurios kovo mėnesio pradžioje vyks Utenoje.

„Dragūnas – Viesulas“: Ugnė Kavalenkaitė 8, Austėja Rimkutė 7, Beatričė Ruseckaitė 5, Vanesa Grišmanauskaitė ir Aistė Dražbaitė po 2, Inesa Grišmanauskaitė, Fausta Abrutytė, Donata Moorhaj po 1.

SC „Dubysa“: Ramunė Poškutė 7, Laura Tumaitė 6, Vaida Repečkienė, Augustė Vilimaitė ir Luka Jonaitytė po 3, Deimantė Laurinavičiūtė 2.

Varžybų rezultatai