„Dragūnui“ nepavyko įveikti Europos taurės I etapo barjero

2022-09-18

EHF Europos taurės turnyre Lietuvos čempionato prizininkams Klaipėdos „Dragūno“ rankininkams nepavyko įveikti pirmojo etapo. Atsakomosiose rungtynėse Serbijoje su Pančevo „Dinamo“ komanda, „Dragūnas“ po fantastiško metimo paskutinėmis rungtynių sekundėmis išplėšė lygiąsias 28:28.

Dinamo_Dragunas_4

Tačiau to nepakako, kad „Dragūnas“ tęstų kelionę Europos taurės turnyre. Prieš savaitę Klaipėdoje vykusiose pirmose rungtynėse, uostamiesčio komanda Serbijos čempionato prizininkams pralaimėjo rezultatu 24:30.

Atsakomosiose rungtynėse didžiąją laiko dalį vyko lygi kova. Keletas sėkmingų epizodų buvo leidę „Dragūnui“ išsiveržti į priekį. Vis dėlto einant paskutinei rungtynių minutei, vienu įvarčiu priekyje buvo „Dinamo“ ekipa. Jau pasibaigus rungtynių laikui, Gytis Šmantauskas įspūdingu metimu nuo 9 m linijos įveikė varžovų sienelę ir išlygino rezultatą.

Dinamo_Dragunas_1

Rezultatyviausiai „Dragūno“ gretose žaidė 8 įvarčius pelnęs Tomas Drakšas. 7-is įmetė G. Šmantauskas, 4-is Mykolas Lapiniauskas, 3-is Laurynas Simonavičius, 2-u Orestas Biknius, po kartą pasižymėjo Arvydas Bučius, Ramojus Mažrimas, Vismantas Moderis ir Ignas Savičius.

„Dvejopi jausmai. Serbai jauna komanda ir tikrai neparodė gražaus rankinio. Tikrai galėjome geriau sužaisti, galėjo būti ne lygiosios, o geresnis rezultatas. Netgi galėjome laimėti ir septyniais įvarčiais. Aišku, sezono pradžioje mes kol kas buksuojame tiek puolime, tiek ir gynyboje. Rungtynių viduryje netekome gynėjo Danilo Plakhotino, tai labai apribojo mūsų puolimą ir gynybą. Paskutines keliolika minučių išleidau pažaisti jaunimą, kad įgytų patirties. Čia jiems gera patirtis, bagažas ateičiai“, – komentavo „Dragūno“ treneris Gintaras Cibulskis.

Gyčio Šmantausko įvartis lėmęs lygiąsias

Dar dvi Lietuvos komandos Europos taurės turnyrą pradės nuo antrojo etapo.

Lietuvos čempionai Vilniaus „Šviesos“ rankininkai susitiks su Liuksemburgo vicečempionu „Red Boys Differdange“, o šalies vicečempionas Kauno „Granitas-Karys“ žais su Turkijos čempionu Stambulo „Bešiktaš“. Pirmąsias rungtynes Lietuvos klubai žais spalio 29 d. namuose. Atsakomosios rungtynės vyks lapkričio 5 d. Diferdanže ir Stambule.

Dinamo_Dragunas_10

Varžybų rezultatai