Dramatiškoje kovoje – lygiosios su Suomija

2018-07-21

Lietuvos dvidešimtmečių rankinio rinktinė Makedonijoje vykstančiame Europos čempionato B divizione ir toliau žengia be pralaimėjimų. Antrajame mače lietuvaičiai lygiosiomis 21:21 (9:9) sužaidė su Suomijos rinktine.

ltu makedonijoj

Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo itin nerezultatyviai ir ilgą laiką abi ekipos įvarčiais nepasižymėjo. Įpusėjus pirmajam kėliniui varžovai iš Suomijos pirmavo 6:3, tačiau antrą pirmojo kėlinio pusę solidžiau sužaidė Raimondo Maldžiaus vadovaujami Lietuvos dvidešimtmečiai ir po pirmojo kėlinio buvo lygu 9:9.

Antras susitikimo kėlinys prasidėjo itin nemaloniai – traumą patyrę pasvalietis Lukas Vanagas. Be vieno iš lyderių likę Lietuvos rankininkai perimti iniciatyvos neįstengė ir rungtynės klostėsi įvartis į įvartį. Likus 4 minutėms lietuviai dar turėjo vieno įvarčio deficitą, tačiau jį panaikinti pavyko. Abiejų komandų paskutinės atakos buvo nesėkmingos ir susitikimas baigėsi lygiosiomis 21:21. Rungtynių pabaigoje Lietuvos rinktinės vartus gelbėjęs Matas Pranckevičius buvo išrinktas geriausiu žaidėju Lietuvos komandoje.

Vakar lietuvių įveikti Farerų salų rankininkai šiandien 27:23 įveikė graikus, o baltarusiai iškovojo antrąją pergalę 29:22 nugalėdami estus. Grupėje kol kas pirmauja Baltarusija, iškovojusi abi pergales, Lietuvos rinktinė su trimis taškais antroje vietoje. Būtent su Baltarusija Lietuvos rinktinė žais kitas čempionato rungtynes pirmadienį, o sekmadienį čempionate bus vienos dienos pertrauka.

Lietuva: Karolis Antanavičius 6, Džiugas Jusys 3, Deividas Jovaišas,  Arijus Čypas, Laurynas Petrušis, Nedas Buronko ir Arminas Stankūnas po 2, Tadas Rasakevičius ir Lukas Ragelis po 1.

Suomija: Fredrik Karlsson, Linus Sjoman po 5, Christoffer Thor 3, Jasse Kettunen, Linus Lindberg, Carl Weurlander po 2.

lentelė du turai

Varžybų rezultatai