Drastiški EHF sprendimai: trys techniniai „Montpellier“ pralaimėjimai ir papildomi „Motor“ taškai

2021-02-28

Europos rankinio federacija (EHF) priėmė sprendimus dėl nukeltų Čempionų lygos ir Europos lygos varžybų. Komandos, kurios negalėjo priimti varžovų arba neturėjo galimybės žaisti išvykoje gavo technininius pralaimėjimus.

Jonas truchanovičius ehfŠis sprendimas palietė ir abu klubus, turinčius savo gretose mūsų šalies rankininkus. Zaporožės „Motor“ ekipai įskaityta techninė  pergalė prieš Kylio THW komandą Čempionų lygoje, o Jono Truchanovičiaus Monpelje „Montpellier“ klubui, kuris žaidžia Europos lygoje, taip nepasisekė. Prancūzų klubui įskaityti du pralaimėjimai prieš Maskvos CSKA ir vienas prieš „Magdeburg“ rankininkus.

Priėmę tokius drastiškus sprendimus vadovai pakeitė ir Čempionų lygos varžybų sistemą. Iš viso Čempionų lygoje varžosi 16 klubų, suskirstytų į dvi grupes po 8 ekipas. Pagal pirminį planą į kitą etapą turėjo patekti po 6 komandas (2 pirmosios vietos keliautų tiesiai į ketvirtfinalį), tačiau dabar po grupių etapo niekas neiškris ir visos komandos žais nuo aštuntfinalio etapo.

„Motor“ liko sužaisti tik vienerias rungtynes grupės etape, o jų varžove bus Barselonos „Barcelona“ klubas, kuris šį sezoną dar nesuklupo nė karto. Ukrainiečių ekipa šiuo metu su 14 taškų grupėje užimą 4 vietą.

„Montpellier“ jau yra užsitikrinusi vietą kitame Europos lygos etape, tačiau techniniai pralaimėjimai atėmė galimybę kautis dėl pirmosios ir netgi antrosios vietų grupėje. Prancūzų klubui liko sužaisti rungtynes su „Nexe“ komanda ir po šio mačo paaiškės ar J.Truchanovičiaus ekipa lieka trečia ar ketvirta.

Viso Europos lygoje žaidžia 24 komandos, suskirstytos į 4 grupes po 6 ekipas, o į kitą etapą pateks pirmosios 4 kiekvienos grupės komandos.

Varžybų rezultatai