Draugiškame mače Lietuvos rinktinė įveikė Baltarusijos klubą (VIDEO)

2020-01-06

Lietuvos vyrų rankinio rinktinė tęsia pasirengimą Pasaulio rankinio čempionato atrankos kovoms Liuksemburge ir sekmadienį Alytuje draugiškame mače 38:35 (16:20) palaužė Minsko ASK ekipą.

Lietuvos rinktinė + sirgalė

Sunkiai pradėję susitikimą lietuvaičiai leido varžovams rinktis įvarčius greitajame puolime ir pirmoje susitikimo pusėje varžovai visą laiką buvo priekyje. Po pirmojo kėlinio Lietuvos deficitas siekė 4 įvarčius – 16:20.

Antrajame kėlinyje Lietuvos rankininkai gana greitai perėmė iniciatyvą ir įpusėjus kėliniui jau buvo lygu – 25:25. Lietuviai nesumažino apsukų ir iškovojo pergalę 38:35.

Po mačo rinktinės vyriausiasis treneris Mindaugas Andriuška džiaugėsi tuo, kad mačas atskleidė silpnąsias komandos puses.

„Gavosi visai neblogas pasitikrinimas. Sunku, kai norisi duoti visiems pažaisti ir ieškome dar optimalios sudėties. Pirmajame kėlinyje padarėme per daug klaidų, o antroje susitikimo pusėje jau parodėme geresnį žaidimą, buvome agresyvesni“, – kalbėjo treneris.

Vienas rinktinės lyderių Gerdas Babarskas džiaugėsi tuo, kaip į komandą pavyksta įsijungti jauniems žaidėjams.

„Jauni žaidėjai atrodo tikrai labai neblogai. Jie labai stengiasi treniruotėse, natūralu, kad rungtynėse jiems sunkiau įsivažiuoti, tam galbūt dar stinga šiek tiek patirties, bet į komandą jie jungiasi labai gerai ir duoda tikrai daug naudos“, – akcentavo Prancūzijos aukščiausioje lygoje žaidžiantis G.Babarskas.

Rezultatyviausias šiame mače Lietuvos rinktinėje buvo 8 įvarčius pelnęs Aidenas Malašinskas, 7 pridėjo Jonas Truchanovičius, 4 kartus pasižymėjo Mindaugas Dumčius ir Gerdas Babarskas, 3 – Nedas Buronko ir Skirmantas Plėta, 2 įvarčius pridėjo Benas Petreikis, 1 – Gytis Šmantauskas, Džiugas Jusys, Benas Butkus.

Pirmadienį 18:00 Lietuvos rinktinė sužais dar vienerias draugiškas rungtynes. Šįkart oponentais bus Kauno „Granito-Kario“ rankininkai.

Varžybų rezultatai