Du Lietuvos klubai žengė į Baltijos lygos ketvirtfinalį

2020-02-23

Po savaitgalį sužaistų paskutiniųjų Baltijos rankinio lygos rungtynių paaiškėjo, kad kovą dėl šio trofėjaus toliau tęs du mūsų šalies klubai – Klaipėdos „Dragūnas“ ir Vilniaus VHC „Šviesa“.

Palevičius šviesa

B grupėje žaidusi „Šviesa“ šį savaitgalį viso surinko 3 taškus. Šeštadienį vilniečiai 29:23 (10:11) nugalėjo Talino „Tallinn“ ekipą, o sekmadienį sužaidė lygiosiomis 25:25 (11:11) su „Kehra/Horizon“ klubu.

Tokio pasirodymo sostinės klubui užteko ne tik tam, kad užsitikrintų patekimą į čempionato ketvirtfinalį, bet ir pirmajai vietai grupėje iškovoti. Pirmajame mače Vilniaus komandai po 6 įvarčius pelnė Karolis Antanavičius, Laurynas Palevičius ir Valdas Drabavičius, sekmadienio mače rezultatyviausi buvo po 5 kartus pasižymėję K.Antanavičius, L.Palevičius ir Karolis Bliuvas.

Ne taip sėkmingai finišavo Kauno „Granito-Kario“ ekipa, kuri jau šeštadienį 24:26 (10:11) nusileido „Kehra/Horizon“ klubui ir prarado galimybes pakilti iki antrosios vietos, atveriančios vietą atkrintamosiose varžybose. Net 11 įvarčių Kauno klubui šiame susitikime pelnė Modestas Štarolis, 4 pridėjo Tadas Bučinskas.

Sekmadienį mačas su „Tallinn“ klubu „Granitui-Kariui“ jau nieko per daug nelėmė ir jį kauniečiai taip pat pralaimėjo 27:30 (14:18). Kauno klube ir vėl žibėjo M.Štarolis – 8 įvarčiai, 6 pridėjo T.Bučinskas.

Vilniaus klubas per 10 sužaistų rungtynių surinko 15 taškų ir užėmė pirmąją vietą grupėje, antri liko „Kehra/Horizon“ rankininkai, surinkę 14 taškų. „Granitas-Karys“ galiausiai su 10 taškų užėmė 4 vietą ir pasirodymą Baltijos lygoje baigė.

Klaipėdos „Dragūnas“, žaidęs stipresniojoje A grupėje, galiausiai surinko 9 taškus ir liko 4 vietoje ir atkrintamąsias kovas pradės taip pat nuo ketvirtfinalio etapo. Šios grupės nugalėtoja Minsko SKA surinko 16 taškų ir keliauja tiesiai į finalo ketvertą.

Ketvifinalyje „Dragūno“ laukia akistata su Polvos „Serviti“ ekipa, „Šviesa“ susitiks su Dobelės „Tenax“ rankininkais, o Ryhimiahio „Cocks“ kausis prieš „Kehra/Horizon“ klubą.

Varžybų rezultatai