Dvidešimtmečiai po atkaklios kovos nusileido grupės lyderiams baltarusiams

2018-07-23

Lietuvos U20 vaikinų rankinio rinktinei pratęsti sėkmės Skopjė mieste (Makedonija) nepavyko. Trečiosiose A grupės rungtynėse lietuvaičiai rezultatu 29:30 (14:15) pripažino grupės lyderių baltarusių pranašumą.

lietuva baltarusija

Pirmajame rungtynių kėlinyje komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, tačiau nei vienai iš rinktinių atitrūkti nepavyko. Vis tik, pačioje kėlinio pabaigoje šiek tiek drausmingiau sužaidė baltarusiai ir prieš pertrauką ši rinktinė turėjo 1 įvarčio pranašumą.

Po ilgosios pertraukos Baltarusija kuriam laikui perėmė iniciatyvą ir vienu metu pirmavo jau 4 įvarčiais. Kantriai žaidusi Lietuvos jaunimo rinktinė panaikino turėtą deficitą ir viskas sprendėsi susitikimo pabaigoje. Keletą galimybių perlaužti rungtynes pačioje jų pabaigoje turėję Lietuvos rankininkai galiausiai turėjo pripažinti kaimynų minimalų pranašumą 30:29.

Tai kol kas sunkiausia baltarusių pergalė šiame čempionate, kadangi tiek estus, tiek graikus jie buvo įveikę itin užtikrintai. Lietuvai nors tai ir buvo pirmoji nesėkmė, tačiau ji galimybių žengti į pusfinalį anaiptol nelaidoja. Tiesa, dabar teisės barstyti taškų per likusias rungtynes su Graikija ir Estija lietuvaičiai nebeturi.

Lietuva: Karolis Antanavičius 7, Laurynas Petrušis 6, Tadas Rasakevičius ir Deividas Jovaišas po 5, Arminas Stankūnas 3, Džiugas Jusys 2, Matas Mecelica 1.

Baltarusija: Mikhalai Aliokin ir Yulyan Hiryk po 7, Yahor Budzeika, Dzmitry Khmialkov ir Artur Rudz po 4.

Varžybų rezultatai