Europos moterų čempionato burtų traukimas

2016-06-10

maxresdefault-2

Šiandien Švedijoje Geteborgo mieste bus traukiami 2016 metų Europos moterų rankinio čempionato finalinio etapo burtai. Prieš kelias dienas pasibaigė antras atrankos etapas į Europos moterų rankinio čempionatą Švedijoje ir paaiškėjo visos šešiolika rinktinių, rungtyniausiančių finaliniame etape.

Teisę dalyvauti finaliniame etape iškovojo pirmąsias ir antrąsias vietas septyniuose pogrupiuose užėmusios rinktinės: Norvegija, Rumunija, Serbija, Čekija, Olandija, Ispanija, Juodkalnija, Kroatija, Vengrija, Lenkija, Rusija, Danija, Prancūzija ir Vokietija. Be atrankos varžybų į finalinį etapą pateko šeimininkių Švedijos rinktinė. Šešiolikta rinktine tapo geriausia trečiąją vietą užėmusi ekipa. Tik kelių pelnytų įvarčių rungtynėse su pogrupio lyderėmis pritrūko Baltarusijos rinktinei patekti į Europos čempionatą. Baltaruses pralenkė slovėnės, jos ir rungtyniaus Švedijoje. Baltarusijos rinktinei pripažinta 17-a vieta Europos čempionate.

Lietuvos rinktinė, rungtyniavusi viename pogrupyje su Norvegija, Rumunija ir Baltarusija, suskaičiavus papildomus rodiklius užėmė 25 vietą iš 33 rinktinių, dalyvavusių dviejuose atrankos į 2016 metų Europos moterų čempionatą etapuose.

 

Prieš finalinio etapo burtų traukimą šešiolika rinktinių buvo paskirstytos į keturis krepšelius:

1 krepšelis Norvegija Olandija Švedija Juodkalnija
2 krepšelis Prancūzija Vengrija Rusija Serbija
3 krepšelis Ispanija Danija Rumunija Vokietija
4 krepšelis Lenkija Kroatija Čekija Slovėnija

 

Finalinio etapo burtai prasidės rytoj š.m. birželio 10 dieną 13.00 val. Lietuvos laiku. Juos galima stebėti tiesiogiai internetiniame puslapyje www.ehf-euro.com.

Varžybų rezultatai