EHF vyrų taurės finalinio ketverto varžybos su lietuvišku akcentu

2016-05-13

Šiame Europos vyrų rankinio taurių sezone pirmasis trofėjus bus įteiktas jau šį savaitgalį, gegužės 14 – 15d., Prancūzijoje, Nantes mieste, kuriame stovi ,,La Trocardiere – Rezė’’ arena, talpinanti net 4238 žiūrovus. EHF taurės finalinio ketverto varžybos prasidės pusfinalio rungtynėmis tarp Ispanijos Fraikin BM ,,Granollers’’ ir Prancūzijos HBC ,,Nantes’’ klubų.

gatelis_mazeika

Pirmieji į finalinį ketvertą pateko turnyro šeimininkai Prancūzijos HBC ,,Nantes’’ komanda, kuri į finalinį turą pateko tiesiai po grupės varžybų. Likusios trys komandos savo kelią titulo link turėjo pasiekti ketvirtfinalio kovose. Granollers klubas ketvirtfinalyje susitiko su Danijos Sulkeborg klubu ir po vieno pralaimėjimo ir vienos pergalės dėl geresnio įmestų įvarčių santykio svečiuose iškovojo teisę žengti į finalinį etapą. Pirmasis susitikimas baigėsi rezultatu 30:24 Granollers klubo naudai, antroji klubų dvikova buvo palankesnė danų klubui ir ji baigėsi rezultatu 26:32.

 

Antrame pusfinalyje susitiks Prancūzijos Chambery ,,Savoie’’ ir Vokietijos Frisch Auf ,,Göppingen’’ komandos. Šioms rungtynėms teisėjaus teisėjai iš Lietuvos Vaidas Mažeika ir Mindaugas Gatelis. Prancūzijos Chambery ,,Savoie’’ klubas susitiko su kitu Prancūzijos klubu, Saint-Raphael Var Handball. Šie klubai taip pat pasidalino po vieną pergalę ir vieną pralaimėjimą, tačiau labiau pasisekė ,,Savoie’’ klubui, kuris dviem įvarčiais aplenkė priešininkų komandą skaičiuojant įmestų įvarčių santykį. Pirmojo susitikimo metu pergalę pasiekė Saint – Raphael klubas rezultatu 30:25.  Atsakomųjų rungtynių rezultatas buvo Savoie klubo naudai 22:29.

Vokietijos Frisch Auf ,,Göppingen’’ komandos akistatą su Vokietijos SC Magdeburg klubu baigėsi lygiosiomis ir dėl geresnio įvarčių santykio ketvirtfinalio slenkstį peržengė ,,Goppingen’’ klubas. Pirmąsias rungtynes laimėjo Goppinegen klubas rezultatu 31:25. Antrojo susitikimo metu 27:29 sėkmė buvo SC Magdeburg klubo pusėje.

 

EHF TAURĖS FINALINIO KETVERTO VARŽYBŲ TVARKARAŠTIS

Šeštadieni, gegužės 14d.

15:45 Fraikin BM ,,Granollers’’ (ESP) –  HBC ,,Nantes’’ (FRA)

18:30 Chambery ,,Savoie’’ (FRA) Frisch Auf ,,Göppingen’’ (GER)

 

Sekmadienis, gegužės 15d.

13:35 Rungtynės dėl trečiosios vietos

16:30 Finalas

 

Varžybų rezultatai