Fantastiškas A.Malašinsko žaidimas „Motor“ neišgelbėjo, „Montpellier“ pergales skina ir be traumuoto J.Truchanovičiaus

2019-10-13

Šeštadienio vakarą Čempionų lygoje žaidė abiejų lietuvių ekipos. Jono Truchanovičiaus Monpelje „Montpellier“ 29:27 nugalėjo Kielcų VIVE ekipą, o Zaporožės „Motor“ 31:33 nusileido Bresto „Meshkov“.

J.Truchanovičius dėl traumos vis dar negali padėti savo ekipai stipriausioje Europos lygoje, tačiau tai nesutrukdė Prancūzijos vicečempionams iškovoti jau 3 pergalės per keturias rungtynes. „Montpellier“ į pergalę šiose rungtynėse vedė po 6 įvarčius pelnę Mohamedas Soussi ir Kyllianas Villeminotas. Lenkų klubui 7 įvarčius pelnė Blazas Jancas.

Sužaidus 4 rungtynes „Montpellier“ B grupėje su 6 taškais užima antrą vietą ir nusileidžia tik Kylio „THW“ ekipai, turinčiai 7 taškus.

malašinskas motoreKur kas prasčiau Čempionų lygoje sekasi kito lietuvio A.Malašinsko „Motor“ ekipai. Nors lietuvis rungtynėse su „Meshkov“ buvo rezultatyviausias susitikimo žaidėjas, tačiau tai ukrainiečių neišgelbėjo. Uteniškis į „Meshkov“ vartus kamuolį siuntė net 9 kartus, bet jo ekipa po pirmojo kėlinio pirmavusi 19:16, rungtynes pralaimėjo 31:33. Per 4 rungtynes Ukrainos klubas taškų vis dar neiškovojo ir yra 8-oje vietoje.

Varžybų rezultatai