Finalai „Vivus.lt“ rankinio lygoje žada bekompromisę kovą

2018-05-08

Lietuvos vyrų Vivus.lt rankinio lygoje atėjo finalų metas. Vilniaus VHC „Šviesa“ mes iššūkį titulą siekiantiems apginti „Dragūno“ rankininkams, o bronziniame finale laukia Kauno derbis.

Gegužės 9 d.

„Dragūnas“ – VHC „Šviesa“

Neptūno sporto salė 19:00

dragūnas ktuGali būti, kad toks varžovas finale šiek tiek nustebino klaipėdiečius, tačiau tikrai neturėtų nuteikti lengvai kovai. Jei ekipos žais sau įprastą rankinį, tuomet „Dragūnas“ gali ir be didesnio vargo laimėti finalinę seriją. Vis tik, visą sezoną gan blanki buvusi Vilniaus VHC „Šviesa“ nuo antrųjų pusfinalio rungtynių suspindo visu gražumu ir varė į neviltį sezono favoritą „Granitą-Karį“. Jei „Šviesa“ žais panašų žaidimą, sulaikyti šią komandą bus itin sunku. Daug pasitikėjimo savimi turėjo duoti lemiama pusfinalio serijos pergalė išvykoje. Emociškai ekipa yra pakilime. Jie nėra favoritai finale, jų neslėgs įtampa, o tai leidžia tikėtis, kad ekipa į aikštę eis „muštis“ dėl kiekvieno kamuolio, aikštės centimetro ir tikėsis tik pergalės. „Dragūnas“ liko vienintele ekipa, kurios vilniečiai šiemet dar neįveikė. Tai papildoma motyvacija. Vis tik geriausias ginklas prieš vilniečių emociją – Klaipėdos klubo logika. Ekipos žaidėjai matė įvairių kovų, sudėtingų situacijų. Treneriai ekipą turėtų nuteikti tinkamai ir neleisti veltis į neparankų žaidimą. Jų pusėje meistriškumas, ilgas suolelis, čempioniškas charakteris ir varžovams nepalankaus žaidimo stiliaus demonstravimas. Pirmoji dvikova Klaipėdoje turėtų nudžiuginti vietinius sirgalius. Pridėsime ir drąsų spėjimą – nerezultatyvus ir klampus rankinis, kuris suvaržys Vilniaus ekipą.

Prognozė: 70-30

 

Kauno „Granitas-Karys“ – Kauno KTU

Halė 19:00

KTU pergalėSunku ir atsiminti kada paskutinį kartą atkrintamosiose matėme Kauno derbį. Mūšyje dėl bronzos jis bus dar labiau intriguojantis. Po pusfinalio serijos paaiškėjo, kad „Granitas“ žaidžia eilinį sezoną. Nepaisant didelių vilčių ir tam suteikto pagrindo sezono metu, favoritais laikyta ekipa eilinį kartą kausis mažajame finale. Nominaliai „Granitas“ yra gerokai stipresnis už savo varžovus. Skirtumas tas – kad KTU sieks bronzos, kuri jiems būtų svajonės išsipildymas, tuo metu jų varžovų motyvacijos lygį išmatuoti sunku. Jei „Granitas“ bus piktas ir sieks reabilituotis po fiasko pusfinalyje, tuomet KTU šansų turės mažai. Jų greitis, entuziazmas ir sezono pabaigoje piką pasiekęs žaidimas nebus faktoriai, kurie padėtų įveikti „Granitą“. Jeigu vis tik varžovų nusiteikimas nebus tinkamas, galima laukti staigmenų. Mūsų spėjimas – pirmojoje rungtynių dalyje KTU pažadins „Granitą“, kuris gana sunkiai turėtų laimėti pirmąsias serijos rungtynes.

Prognozė: 75-25

Varžybų rezultatai