G.Savukynas vadovaus Čempionų lygos klubui

2020-02-17

gintaras savukynas motorZaporožės „Motor“ klubas paskelbė, kad nuo kito sezono ekipai vadovaus treneris iš Lietuvos Gintaras Savukynas.

49-erių metų alytiškis kontraktą su Čempionų lygoje rungtyniaujančiu Ukrainos klubu pasirašė 2 sezonams, o sutartis įsigalios nuo šių metų vasaros.

Šiuo metu G.Savukynas treniruoja Rihimijahio „Cocks“ klubą, kuris taip pat žaidžia Čempionų lygoje, tačiau silpnesnėje pakopoje. Prieš tai alytiškis treniravo Bresto „Meškov“, Vestmanaejero IBV, Panevėžio „Viking Malt“ ekipas, o nuo 2009 iki 2014 metų vadovavo ir mūsų šalies nacionalinei rinktinei. G.Savukynas vyriausiojo trenerio poste Ukrainos klube pakeis Rotislavą Laničevą.

Ukrainos klube rungtyniauja lietuvis Aidenas Malašinskas, kuris yra vienas iš kertinių klubo žaidėjų. Įžaidėjo pozicijoje rungtyniaujantis uteniškis klube yra jau nuo 2015 metų.

Šį sezoną „Motor“ jau yra praktiškai praradę viltis kovoti dėl patekimo į kitą Čempionų lygos etapą. Zaporožės ekipa po 12 turų turi 4 taškus ir yra paskutinėje B grupės vietoje.

Varžybų rezultatai