Garbingai pusę rungtynių priešinęsi lietuvaitės pralaimėjo Vengrijoje

2019-09-25

Lietuvos moterų rankinio rinktinė pralaimėjimu pradėjo atranką į 2020-ųjų metų Europos čempionatą. Išvykoje žaidusios lietuvaitės rezultatu 19:33 (12:16) turėjo pripažinti Vengrijos pranašumą.

CSPH7261

Be kelių svarbių žaidėjų rungtyniavusi Lietuvos rinktinė puikiai pradėjo rungtynes Vengrijoje. Per pirmąsias 15 susitikimo minučių Lietuvos rinktinė dažniau buvo priekyje nei buvo priversta vytis savo varžoves, o vienu metu lietuvaitės netgi pirmavo 2 įvarčiais (9:7). Vis tik tuomet vengrės laimėjo atkarpą 4:0 ir daugiau Lietuvos rinktinei išlyginti rezultato taip ir nebepavyko. Sėkmingiau kėlinio pabaigą sužaidusi Vengrija po pirmosios rungtynių dalies pirmavo 16:12.

Antrojo kėlinio pradžia Lietuvos rinktinei buvo itin nesėkminga. Vengrijos rinktinė startavo antrajame kėlinyje 7:1 ir susikūrė sau dviženklį pranašumą (23:13). Daugiau jaunimui leidusi pasireikšti Lietuvos rinktinė daugiau tolti varžovėms neleido ir skirtumas svyravo tarp 8-10 įvarčių. Tik mačo pabaigoje vėl mini spurtą surengusios vengrės susikūrė dar solidesnį pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 33:19.

Lietuvos rinktinėje šiame mače ryškiausiai spindėjo komandos kapitonė Greta Kavaliauskaitė, kuri pelnė 9 įvarčius, 5 pridėjo Brigita Ivanauskaitė, 2 kartus pasižymėjo Rita Repečkaitė, po įvartį pelnė Audinga Kniubaitė, Viltė Lubytė ir Martyna Vaitkutė. Vengrijos rinktinėje rezultatyvumu išsiskyrė 9 įvarčius pelniusi Katrina Klujber.

Lietuvos rinktinė jau sekmadienį Klaipėdos „Švyturio“ arenoje žais ir antrąsias Europos čempionato atrankos rungtynes. Lietuvaičių varžovėmis bus pirmajame ture įspūdingą pergalę pasiekusios Juodkalnijos rankininkės, kurios net 41:17 įveikė Italijos rinktinę.

Varžybų rezultatai