Garliavoje įvyko pirmoji ,,Talentų stovykla“

2016-06-11

Garliavoje birželio 7-10 d., vyko pirmoji ,,Talentų stovykla’’ į kurią susirinko gabiausios ir talentingiausios jaunosios Lietuvos rankininkės.

IMG_4544Tris dienas trukusioje stovykloje į Garliavą susirinko 20 gabiausių Lietuvos rankininkių iš visos Lietuvos rankinio sporto mokyklų bei klubų. Merginas treniravo trenerių komanda pakviesta iš Danijos. Vyriausiasis treneris Bo Milton Anderson ir jo asistentas – Lars Sune.

Stovyklos metu treneriai daugiausiai dėmesio skyrė individualiam darbui su žaidėjomis. Trenerių nuomonė tai didžiausia spraga vystant rankinio sporto šakos meistriškumą Lietuvoje. Turint daug talentingų ir didelį potencialą turinčių žaidėjų joms reikėtų skirti didesnį dėmesį nei yra šiuo metų. ,, To pasėkoje rankinio lygis Lietuvoje pradėtų keistis savaime’’.

 

Vyr. trenerio – Bo Milton Andersono komentaras apie įvykusią stovyklą.

,,Manau, buvo puikios trys dienos ir tikrai gera ,,Talentų stovykla’’. Esu dėl to labai laimingas, jog teko čia dirbti ir susipažinti su merginomis. Merginos tikrai sunkiai dirbo, jos stengėsi pasiimti viską ką bandėme joms duoti iš skandinaviškos rankinio mokyklos. Pagrindinis dalykas, kuriame turėtumėt judėti į priekį tai yra individualus darbas su žaidėjomis. Skirdami laiko individualiam darbui su rankininkėmis taip jas galite paversti savo pozicijos specialistėmis. To pasėkoje rankinio lygis Lietuvoje pradėtų keistis savaime.

Šią savaitę buvome susitelkę būtent į individualų darbą su žaidėjomis ir dar karta pasikartosiu, jog turėtumėt skirti tam daug daugiau dėmesio. Bendrai čia pamačiau labai daug talentingų ir jaunų žaidėjų, kurių talentas tūrėtų būti ugdomas tinkama linkme.

Be abejo rankinio ateitis čia gali būti labai graži, bet tik tuomet jei jūs sugebėsite ją formuoti tinkama kryptimi. Tikiuosi čia sugrįžti dar ne kartą.’’

IMG_4632

Nacionalinės Lietuvos moterų rinktinės narė – Inesa Verbovik paklausta ką mano apie įvykusią ,,Talentų stovyklą’’ atsakė, jog:

,,Asmeniškai man ši ,,Talentų stovykla’’ suteikė daug naujų žinių apie šiuolaikinį rankinį bei leido pamatyti savo individualias klaidas. Taip pat pajaučiau dideli skirtumą tarp treniravimo lygio Lietuvoje ir užsienyje. Manau, ši stovykla buvo labai naudinga tiek merginom, kurios atvyko ir treniravosi, tiek treneriams, kurie stebėjo.

Kas liečia fizinį krūvį tai savaime aišku krūvis buvo didelis, nepavyko tiksliai išpildyti visų duotų užduočių dėl technikos bei fizinio pasiruošimo trukumų. Tačiau visos merginos įdėmiai klausėsi ir stengėsi įgyvendinti trenerių užbrėžtus tikslus treniruotėse.

Aš esu labai patenkinta, kad pasitaikė proga sudalyvauti šioje stovykloje. Treneriai tikrai puikus, suteikė motyvacijos tobulėti toliau ir siekti aukščiausių tikslų.’’

 IMG_4560

,,Talentų stovykla” Garliavoje vyko birželio 7 – 10d.

 

 

 

 

 

Stovykloje dalyvavusių žaidėjų sąrašas:

Gabrielė Janušauskaitė – Kauno RK ,,Žalgiris’’

Klaudija Šidlauskytė – Kauno RK ,,Žalgiris’’

Grėta Burkaitė – Kauno RK ,,Žalgiris’’

Viltė Lubytė – Kauno RK ,,Žalgiris’’

Inesa Verbovik – Kauno RK ,,Žalgiris’’

Brigita Ivanauskaitė – Klaipėdos RK ,,Dragūnas’’

Roberta Ivanauskaitė  – Klaipėdos RK ,,Dragūnas’’

Benita Šliupaitė – Garliavos SK ,,HC Garliava’’

Ugnė Slavėnaitė  – Garliavos SK ,,HC Garliava’’

Jolanta Kosiakaitė – Vilniaus RK ,,Eglė’’

Greta Sadauskaitė – Vilniaus RK ,,Eglė’’

Aušra Šponė – Vilniaus RK ,,Eglė’’

Greta Makovskytė – Vilniaus RK ,,Eglė’’

Laura Lapinskaitė – Vilniaus RK ,,Eglė’’

Ramunė Poškutė – Šiaulių RK ,,Salvė’’

Justina Zenkovaitė – Utenos DSC

Gabija Gaidytė – Alytaus SRC

Fausta Abrutytė – Kretingos SM

Raminta Kripaitytė – Panevėžio KKSC

Augustė Vilimaitė – Šiaulių sporto gimnazija

 

Dėl traumų stovykloje negalėjo dalyvauti – Emilė Anglinskaitė ir Greta Rinkevičiūtė, kurios atstovauja Garliavos SK ,,HC Garliava’’

Varžybų rezultatai