Gerdas ir Povilas Babarskai apie: pirmuosius žingsnius rankinyje, svarbiausius sezonu pasiekimus ir rinktinės galimybes su Prancūzija (VIDEO)

2019-06-11

Lietuvos vyrų rankinio rinktinė šiuo metu lieją prakaitą treniruočių stovykloje Klaipėdoje ir ruošiasi svarbioms Europos čempionato atrankoms rungtynėms su Prancūzija ir Portugalija. Po ilgos pertraukos vėl kartu rinktinės marškinėliais vilkėsiantys broliai Povilas ir Gerdas Babarskai teigia, jog laukia progos kartu pasirodyti aikštėje.

P. Babarskas

Pokalbio metu Povilas ir Gerdas papasakojo apie savo karjeros pradžią Kauno „Granito“ klube bei vėliau sekusias karjeros stoteles. Taip pat prisiminė savo pirmąsias rankinio treniruotes bei meilę ir kitoms sporto šakoms.

G. Babarskui šis sezonas buvo itin sėkmingas. Jau debiutiniame sezone Prancūzijos „Chambery Savoie“ klube jis iškovojo šalies taurę bei užėmė 3 vietą itin stiprioje nacionalinėje lygoje. Kaip pokalbio metu kalbėjo G. Babarskas tai kol kas didžiausias pasiekimas jo karjeroje. „Abu sezonai man klostėsi fantastiškai. Pernai su klubu iš antrosios Vokietijos lygos sugebėjome patekti į aukščiausią. Šiemet Prancūzijoje atėjau į komandą, kuri pernai buvo aštuntoje vietoje ir jos tikslai buvo patekti į penketuką. Nugalėjome Čempionų lygos komandas „Montpellier“ ir „Nantes“, laimėjome taurę. Tikrai nesitikėjau tokio pukaus sezono klubui ir sau asmeniškai, tai buvo fantastinis sezonas“, – apie puikius pasiekimus su klubu kalbėjo G. Babarskas.

Gerdas BabarskasGalimybę kartu rungtyniauti Lietuvos rinktinėje broliai turės po 3 metų pertraukos. Turint omenyje, jog šiuo metu Lietuvos rinktinei negali padėti du pagrindiniai įžaidėjai Aidenas Malašinskas ir Benas Petreikis, darosi vis realiau abu brolius aikštėje pamatyti ir vienu metu, kadangi Gerdui gali būti patikėtos ir įžaidėjo funkcijos. „Svajonė yra pasipriešinti prancūzams ir čia visi turime būti kaip broliai. Kam atiduoti kamuolį šalia neturi būt taip svarbu“, – apie galimybę žaisti kartu kalbėjo naudingiausias rungtynių su Rumunija žaidėjas P. Babarskas.

Rungtynes su Prancūzija Lietuvos rinktinė žais jau birželio 13 dieną 19:00 val Klaipėdos „Švyturio“ arenoje.  Mačą tiesiogiai transliuos LRT plius kanalu.

Visas pokalbis su broliais Babarskais.

Varžybų rezultatai