„Granitas – Karys“ bandys apginti titulą (VIDEO)

2019-02-28

granitas čempionasApginti LRF taurę – su tokiu tikslu į Uteną atvyksta Kauno „Granito – Kario“ rankininkai. Tiesa, uždavinys kauniečiams tikrai nebus lengvas, kadangi jau pusfinalyje laukia varžovas, kuris legendinį Kauno klubą eliminavo būtent šiame varžybų etape.

2017-aisiais Garliavoje vykusiose LRF taurės finalinio ketverto varžybose Kauno „Granito – Kario“ rankininkai buvo vieni iš pagrindinių favoritų laimėti šį trofėjų, tačiau kelią jiems pastojo būtent HC „Vilnius“ rankininkai. Tuomet pusfinalyje vilniečiai po dramatiškos ir atkaklios kovos šventė pergalę rezultatu 25:23 (12:9). Ir nors vėliau finale HC „Vilnius“ pralaimėjo Klaipėdos „Dragūnui“, šis patekimas į finalą per pastaruosius kelis metus buvo didžiausias vilniečių pasiekimas.

Prieš du metus pusfinalyje, kritę Kauno „Granito – Kario“ rankininkai pernai jau buvo nesustabdomi ir iš Alytaus parsivežė šį titulą. „Išlaikyti taurę yra sunkiau nei ją laimėti. Mus slegia dviguba našta, tačiau mes esame tam pasiruošę“,- prieš savaitgalio kovas Utenoje kalbėjo vyriausiasis „Granito – Kario“ treneris Valdemaras Novickis.

HC „Vilniaus“ ekipos vienas lyderių Martynas Lapinskas prieš artėjantį mačą teigė, jog ekipa kelia sau tik aukščiausius tikslus: „Pusfinalyje susitiksime su praėjusių metų taurės laimėtojais Kauno „Granito – Kario“ rankininkais. Visi varžovai čia yra grėsmingi, tačiau nėra neįveikiami, tad su komanda sau keliame tik aukščiausius tikslus.“

„Granito – Kario“ ir HC „Vilniaus“ rungtynėmis baigsis pirmoji finalo ketverto diena Utenoje. Komanda, iškovojusi pergale šiame mače, sekmadienį 15:30 val. susitiks su Klaipėdos „Dragūno“ ir „Ąžuolo – KTU“ poros nugalėtoju. Prieš tai 13:00 val. įvyks ir moterų finalinės taurės rungtynės.

Varžybų rezultatai