„Granitas – Karys“ pasirodymą Baltijos lygoje baigė ketvirtfinalyje

2018-03-11

Kauno „Granito – Kario“ rankininkai pralaimėjo abejas Baltijos lygos ketvirtfinalio rungtynes Ryhimiahio „Cocks“ rankininkams ir iš tolimesnių varžybų pasitraukė. Pirmąjį susitikimą čempionų titulą ginantys suomiai laimėjo rezultatu 40:29, o antrosiose rungtynėse savąją pranašumą įrodė 36:30.

DSC_2504

„Granito – Kario“ ekipa į ketvirtfinalio etapą pateko kaip ketvirtoji B grupės komanda, tad jau ketvirtfinalyje susitiko su visas 10 pergalių A grupėje iškovojusia Ryhimiahio „Cocks“ ekipa. Suomių klubas, kurį treniruoja Gintaras Savukynas ir kuriam atstovauja Lietuvos rinktinės vartininkas Giedrius Morkūnas, abejas rungtynes žaidė savo žiūrovų akivaizdoje. Jau pirmojo mačo metu suomiai susikūrė solidų pranašumą, jie rungtynes laimėjo 11 įvarčių skirtumu (40:29).  Tame mače po 6 įvarčius Kauno ekipai pelnė Mindaugas Urbonas, Vaidas Drevinskas ir Modestas Štarolis.

Atsakomosios rungtynės Kovo 11 – osios popietę taip pat vyko Suomijoje, o jų metu „Granito – Kario“ rankininkams šiek tiek intrigos įnešti pavyko tik pirmojo kėlinio pradžioje.  Prabėgus 10 minučių nuo rungtynių starto, kauniečiai pirmavo 8:5, tačiau pranašumas ilgai neišsilaikė ir jau po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus (16:16). Antrojo kėlinio metu EHF taurės grupių etape žaidžianti suomių ekipa įjungė aukštesnę pavarą ir susitikimą laimėjo 36:30. „Granitas – Karys“, kaip ir praėjusiais metais, kovas Baltijos lygoje baigė ketvirtfinalio etape. Paskutiniajame mače jų gretose rezultatyviausias buvo Modestas Štarolis, pelnęs 9 įvarčius, Mindaugas Urbonas pridėjo 6, po penkis kartus pasižymėjo Tadas Bučinskas ir Paulius Šarkauskas.

Baltijos lygoje kovas tęs tik viena Lietuvos komanda. Savojo ketvirtfinalio laukia Klaipėdos „Dragūno“ ekipa, kuri A grupėje užėmė 2 – ąją vietą ir dabar dviejų rungtynių serijoje žais su Zaporožės „ZTR“ klubu. Abejos rungtynės Kovo 17-18 dienomis vyks Klaipėdoje.

Varžybų rezultatai