„Granitas – Karys“ šeštadienį pasiruošęs naikinti 4 įvarčių deficitą

2017-11-24

Artėjantį savaitgalį Lietuvos rankinio centru taps Kaunas ir senutė Kauno sporto halė. Joje šeštadienį 17:00 val. Kauno „Granito“ Kario ekipa stoja į kovą su „Eurofarm Rabotnik“ klubu iš Makedonijos. Be šių tarptautinių rungtynių Lietuvos rankinio gerbėjų dar laukia „Vivus.lt“ rankinio lygos kovos bei žemesniųjų šalies lygų susitikimai.

eurofarm

Pirmąsias EHF Iššūkio taurės rungtynes Kauno „Granitas – Karys“ Makedonijoje pralaimėjo rezultatu 28:24, tad rungtynėse namuose reikės pasiekti pergalę bent 5 įvarčių skirtumu. Turint omenyje, jog Makedonijoje Lietuvos rankinio klubas realizavo tik 1 septynių metrų baudinį iš 5, galima tikėtis, jog rezervų kauniečiai dar tikrai turi. Apie tai prieš susitikimą kalbėjo ir „Granito – Kario“ žaidėjas Mindaugas Urbonas: „ Makedonijoje pritrūko geresnio progų išnaudojimo, jei būtumėm tai padarę bent lygiąsias būtumėm turėję. Vis tik tas keturių įvarčių deficitas namuose yra įveikiamas.

Šiuo metu Lietuvos rankinio lygoje „Granitas – Karys“ turi 6 pergales per tiek pat sužaistų rungtynių ir yra turnyrinės lentelės viršūnėje. Baltijos lygoje kauniečių pasiekimai kol kas kuklesni – per keturias žaistas rungtynes iškovota viena pergalė ir užimama penkta vieta grupėje.

Be EHF iššūkio taurės rungtynių Kaune Lietuvos rankinio gerbėjai šeštadienį dar galės sekti ir „Vivus.lt“ rankinio lygos batalijas. Šeštadienį Vilniuje įvyks dvejos rungtynės: VHC „Šviesa“ 16:30 susitiks su čempionu Klaipėdos „Dragūnu“, o prieš tai 14:00 val HC „Vilnius“ žais prieš lygos naujokus „KTU“ rankininkus. Dar vienerios lygos rungtynės 14:00 val. įvyks Šiauliuose, kur vietos SM „Dubysa – Gubernija“ žais prieš Utenos rankininkus.

Kaip jau įprasta savaitgalį vyksta ir LRF I-osios vyrų bei moterų lygos varžybos. Moterų čempionate vienerios rungtynės bus sužaistos Klaipėdoje, kur „Dragūnas – Viesulas“ priims varžoves iš Šiaulių. Tuo tarpu vyrų varžybose per ateinantį savaitgalį bus sužaistos net penkerios rungtynės.

Varžybų rezultatai