„Granitas – Karys“ dramatiškai žengė į kitą Baltijos lygos etapą

2018-02-24

Kauno „Granito – Kario“ rankininkai dramatiškai žengė į Baltijos lygos ketvirtfinalio etapą. Paskutiniosiose grupės rungtynėse kauniečiai sužaidė lygiosiomis su Rygos „Celtnieks“ ir šis iškovotas taškas leido išlikti 4 – oje turnyrinės lentelės vietoje. Pralaimėjimo atveju kauniečių pasirodymas Baltijos lygoje būtų buvęs baigtas.

granitas bhl

Susitikimą geriau pradėjo LRF taurės varžybose ką tik triumfavusi Kauno ekipa. Po pirmųjų 10 minučių kauniečiai pirmavo 5:3, tačiau varžovams per likusį laiką pavyko išlyginti žaidimą ir iki ilgosios pertraukos nei viena komanda prie pergalės nepriartėjo. Sužaidus pusę rungtynių rezultatas buvo 11:11.

Didžiąją dalį antrojo kėlinio „Granitas – Karys“ buvo besivejančiųjų vaidmenyje, tačiau latviams atitrūkti taip ir nepavyko, o drausmingai rungtynių pabaigoje žaidę kauniečiai jau kontroliavo susitikimo eigą. Nors paskutinėmis susitikimo sekundėmis latviai sugebėjo išlyginti rezultatą (24:24), tačiau galimybių išplėšti pergalei jie jau neturėjo. „Granitas – Karys“ lemiamu momentu neklydo ir išsaugojo sau palankų lygų rezultatą.

Šios lygiosios leido Kauno klubui išlikti 4 – oje turnyrinės lentelės vietoje ir prasibrauti į atkrintamąsias varžybas. Jie  B grupėje aplenkė šiandien įveiktą Rygos „Celtnieks“ bei HC „Tallin“, tačiau į priekį praleido Zaporožės „ZTR“, Polvos „Serviti“ ir Minsko „SKA“ ekipas. Jau dabar aišku, jog kitame etape „Granitas – Karys“ susitiks su Gintaro Savukyno treniruojama ir Giedriaus Morkūno atstovaujama Ryhimiahio „Cocks“ ekipa.  A grupėje žaidžiantis Klaipėdos „Dragūnas“ likus dviems rungtynėms jau yra užsitikrinęs patekimą į kitą etapą, arti to yra ir trečioji Lietuvos ekipa – Vilniaus „Šviesa“.

„Granitas – Karys“: Modestas Štarolis 6, Vaidas Drevinskas 5, Mindaugas Urbonas,  Manvydas Lazauskas po 4, Mantas Reinys 3, Tadas Bučinskas 2.

„Celtnieks“ : Arturs Lazdinš 7, Lauris Eglits 6, Rihards Leja, Igors Ignatevs, Roberts Freibergs po 3, Aivars Čikuts 2.

Varžybų rezultatai