„Granitas“ nusileido galingai Kataro ekipai

2015-10-05

Sekmadienį Pietų Korėjoje Munjonge pirmąsias pasaulio kariškių sporto žaidynių rankinio varžybų rungtynes žaidė Lietuvos komanda, kuri sudaryta iš Kauno „Granito-Gajos-Kario“ rankininkų. Mūsiškių varžovais buvo galinga Kataro ekipa ir starte jai skaudžiai pralaimėjo 20:35 (10:17).

Lietuvaičiams įvarčius pelnė Vaidas Drevinskas ir Paulius Šarkauskas po 4, Modestas Štarolis ir Mindaugas Urbonas po 3, Valdas Jarukas, Aurimas Balčiūnas ir Deividas Virbauskas po 2.

Varžovų ekipoje išsiskyrė Isakas Omersevičius pataikęs 6 kartus, Mosbahas Sanajus ir Achmedas Abdelhakas po 5, Mousa Almousa ir Zineeooine Boumendjelas po 4.

Nieko nuostabaus, kad lietuvaičiai pralaimėjo Kataro kariškių komandai, nes šios šalies nacionalinė ekipa šių metų sausio pabaigoje pas save namuose iškovojo pasaulio čempionato sidabro medalius. Teisybės dėlei reikia paminėti, kad jiems tai pavyko padaryti su „legionierių“ iš buvusios Jugoslavijos pagalba, tačiau tai davė svarų impulsą šios športo šakos vystymuisi Katare ir padėjo pelnyti „sidabrą“. Beje kariškių gretose irgi yra keletas pavardžių panašių į Balkanų krašto pavardes. O būtent čia rankinis yra vienas mėgstamiausių ir populiariausių žaidimų.

Be mūsisiškių ir Kataro sportininkų B grupėje dar rungtyniauja Saudo Arabijos kariškiai su kuriais Lietuvos komanda susigrums pirmadienį.

A grupėje žaidžia keturi kolektyvai – Pietų Korėja, Egiptas, Omanas ir Brazilija. Šios grupės pirmieji rezultatai nieko nenustebino, nugalėjo favoritai – Egiptas laimėjo prieš Omaną santykiu 27:23 (14:11), o žaidynių šeimininkė Korėja įveikė Braziliją 30:28 (16:14).

Varžybų rezultatai