HC Garliava „SM – Cascada“ jau šiandien turės galimybę nukarūnuoti „ACME-Žalgirį“

2017-05-04

garliava22Lietuvos moterų rankinio lygoje šiandien galime sužinoti tiek trečiosios vietos laimėtojas, tiek naująsias lygos čempiones, kadangi ir mažojo, ir didžiojo finalo serijose rezultatas šiuo metu yra 2:0, o pirmaujančios ekipos rungtyniaus dar ir savo žiūrovų akivaizdoje.

Sugrįžus į komandą Brigitai Ivanauskaitei Klaipėdos „Viesulas – Dragūnas“ ženkliai pagerino savąjį žaidimą ir kol kas mažojo finalo serijoje didelių vilčių savo varžovėms „Alandeko – Vichy“ nesuteikia. Vilnietės kiek sensacingai jau ketvirtfinalyje eliminavo kitą sostinės ekipą „Eglę – Šviesą“ ir pateko tarp keturių stipriausių lygos komandų. Šiandien 18:00 val. Uostamiestyje  Klaipėdos „Dragūno-Viesulo“ ir Vilniaus „Alandeko-Vichy“ žais jau trečiąsias rungtynes ir per jas vilnietėms reikės pateikti naujų kozirių norint dar išsigelbėti šioje kovoje.

Didžiajame finale kol kas abi rungtynės pasibaigė HC Garliavos „SM – Cascados“ pergalėmis, tačiau abi jos pasiektos buvo vos vieno įvarčio skirtumu. Reguliarųjų sezoną laimėjusios Kauno rajono rankininkės šiandien žais savo aikštėje ir kaip visuomet turės tvirtą sirgalių užnugarį, todėl nukarūnuoti praėjusių metų čempiones jau šiandien turi visas galimybes. Vis dėlto, tikėtis, jog „ACME-Žalgirio“ merginos pasiduos be kovos būtų naivu. Rungtynių pradžia Garliavos sporto centre 18:30 val.

Varžybų rezultatai