HC „Utena“ iškovojo pirmąją pergalę

2015-10-22

Trečiadienį įvyko dvi atidėtos „Vivus.lt rankinio lygos“ rungtynės. Kauno „Granitas – Gaja – Karys“ nugalėjo svečius iš Vilniaus – VHC „Šviesa“ rankininkus, o pirmąją pergalę 2015/2016 metų sezone iškovojo HC „Utena“ klubas nugalėjęs Pasvalio „Rankininkas-SM“.

Utena iškovojo pirmąją pergalę.

Utenos HC „Utena“ permainingoje ir atkaklioje dvikoje nugalėjo svečius iš Pasvalio „Rankininkas – SM“. Nors pirmą kėlinį 15:17 laimėjo svečiai, antrame Utenos komanda spurtavo ir išplėšė pergalę 31:27.

Uteniškius į pergalę vedė Arūnas Urbonas- 12(5) ir  Karolis Antanavičius- 5(1).

Pasvaliečiams 6 įvarčius įmetė Tomas Valiulis, 5- Lukas Vanagas. 

Andrius Katinas (HC „Utena“ žaidėjas): Rungtynes pradėjome nesusikaupę. Iš tikrų varžybos buvo labai sunkios. Iš pradžių įsivėlėme į lėtą puolimą, nesusitvarkėme su gynyba, tačiau antram kėlinį įjungėm aukštesnę pavarą, įjungėm daugiau greito puolimo, kraštus ir išplėšėm teigiamą rezultatą. Labai smagu dėl pergalės namų arenoje prieš savo sirgalius.

Tomas Valiulis (Pasvalio „Rankininkas – SM“): Galėjome sužaisti ir geriau. Antram kėlinyje paleidome vadžias. nors iki jo visą laiką pirmavome, neapsigynėme ir labai pritrūko komandinio žaidimo.

Kauno – Vilniaus derbyje, kauniečių pergalė.

Kauno „Granitas – Gaja – Karys“ iškovojo antrąją pergalę „Vivus.lt rankinio lygos“ čempionate. Jie nukeltose trečiojo turo rungtynėse nugalėjo svečius iš sostinės VHC „Šviesa“ komandą rezultatu 29:26 (13:13).

Daugiausia prie pergalės Kauno ekipoje prisidėjo Vaidas Drevinskas- 11(2 iš 7 m.) įvarčių ir Paulius Šarkauskas pelnęs 6 įvarčius.

Svečiams 13(5)- pelnė Valdas Drabavičius, 3- Simas Stankevičius.

A. Mazeliauskas („Granitas-Gaja-Karys“ vyr. treneris): Šiandien į rungtynes tikrai nevažiavome tikėdamiesi lengvos pergalės, tarkim +7. Jei būtume laimėję prieš Alytų, tai gal ir būtume taip galvoję, tačiau, dabar mes žinome, kad su kiekvienu varžovu teks kovoti „mirtinai“. Granitas yra jungtinė Kauno komanda, susijungė abiejų „Lūšies“ ir „Granito“ žaidėjai, su skirtinga žaidimo strategija. Todėl mums dar sunku kovoti kartu susijungus, kaip vienai komandai. Mūsų puolimas, nėra toks koks galėtų būti. Mes dar nežinome kaip žaisti vienas su kitu, kur kuris turi bėgti. Šiandien gerai sužaidė V. Drevinskas, bet pagrindinė problema iki šiol buvo centras, Edvino Balčiūno tikrai trūko, bet džiaugiamės šiai dienai, jog mums į pagalbą atskubėjo taip pat „lūšiokas“, senbūvis – Saulius Katkevičius. Galvoju mūsų puolimas pagerės, nes šiai dienai jį vertinu tik 4/10. Yra kam žaisti, turim visokių: ir aukštų ir žemų, ir greitų ir nelabai, bet reikia gerinti gynybą. Mes turim problemėlę, o ji tikrai ne jėgoje, o galbūt tiesiog ji psichologinė, kurios neperžiangiame – mes dar neturime nugalėtojų mentaliteto – mes galim, mes turim, mes nugalėsim! Jei šitai bus išspręsta, tada bus viskas gerai. Jei mes per rungtynes žaistume taip kaip per treniruotes, aš manau mes tikrai ne vieną komandą nugalėtume. Nes per rungtynes jie tikrai dar nepadaro to ką jie gali.  Šiandien „Šviesa“ turiu pasakyt nustebino. Žmogiškai užjaučiu savo kolegą G. Paškevičių, jis turėjo tikrai gerų žaidėjų, kurie išvyko žaisti į užsienį,taigi, tai nebe ta komanda. Bet šiandien jie puikiai sužaidė, nesvarbu kad jauni. Mūsų komanda yra neprognozuojama, aš nujaučiau, kad taip bus, nes „Šviesa“ visada buvo tokia komanda, kuri lengvai nepasiduoda.“

G. Paškevičius (VHC „Šviesa“ vyr. treneris): Jei šiandien vertinčiau rungtynes rezultato atžvilgiu- tai vertinu neigiamai nes pralošėm, bet žaidimu esu pakankamai patenkintas. Šiandienos komandos sudėtis yra jaunesnė ir su mažesne patirtimi negu buvo praeitus sezonus, bet tikrai jaunimas dirba nuo širdies, nereikia prašyti treniruočių metu. Mes turim tikrai didelį minusą – du traumuotus žaidėjus. Jų pagalbos mums ir labiausiai trūko šiandieną. Galimybė yra jaunimui žaist, visi pilni ambicijų, tad manau kad ateityje mes dar rezultatą parodysime. Iš savo komandos išskirčiau Valda Drabavičių ir Simą Stankevičių. Aišku visi dirbo, visi klydo ir visi bent dalelę įdėjo savo indėlio. O „Granitas“ turi savo pusiau kraštus, t. y. P. Šarkauską ir V. Drevinską, jie turi jėgą, deja mes tokių metikų neturime. Jie šiandien ir pasižymėjo.

Varžybų rezultatai