„Hummel“ geriausio Lietuvos rankininko bei rankininkės rinkimuose artėja finišo tiesioji. Artūro Krukio komentaras

2016-12-21

15409568_10209462353933983_374561569_o„Hummel“ geriausio Lietuvos rankininko bei rankininkės 2016 – ųjų metų rinkimuose artėja finišo tiesioji. Iki balsavimo pabaigos likus vos dviems dienoms nei merginų, nei vaikinų tarpe aiškaus lyderio vis dar nėra. Primename, jog geriausius iš geriausių sužinosime susumavę Jūsų, rankinio gerbėjai, bei ekspertų komisijos balsus. Tiek ekspertų balsai, tiek internetinis balsavimas sudaro po 50 procentų galutinio verdikto, todėl kiekvienas balsas gali tapti lemtingu.

Tik prasidėjus balsavimui merginų tarpe kova užvirė tarp trijų rankininkių, tačiau rinkimams persiritus į antrą jų pusę, viena jų sugebėjo šiek tiek atitrūkti nuo likusių dalyvių. Šiuo metu internetu savo balsus atidavę yra jau 1166 skirtingi asmenys, o pirmąją ir trečiąją vietas vis dar skiria tik kiek daugiau nei 100 balsų. Manote, jog jūsų favoritė šiuo metu yra besivejančios vaidmenyje? Atiduokite savo balsą už ją! Jeigu tai jau padarėte, raginkite balsuoti savo pažįstamus bei kolegas, kadangi vienas žmogus savo balsą gali atiduoti tik kartą.

Vyrų rinkimuose intrigos taip pat netrūksta. Pirmas keturias dienas pirmavęs žymus Lietuvos rankininkas vėliau užleido savo lyderio poziciją ir šiuo metu jau vejasi savo pagrindinį konkurentą. Visai šalia jų, atsilikęs nuo antrosios vietos dviženkliu balsų skirtumu, yra ir trečias pretendentas, kuris taipogi nusitaikęs į geriausio šalies rankininko apdovanojimą.

Laiko pakeisti rezultatus dar yra, todėl suskubkite ir atiduokite savo balsą už jūsų nuomonę geriausią šalies rankininką bei rankininkę. Primename, jog vyrų tarpe dėl šio garbingo apdovanojimo varžosi Povilas Babarskas, Giedrius Morkūnas, Žygimantas Micevičius, Aidenas Malašinskas, Valdas Drabavičius bei Jonas Truchanovičius. Lietuvos rankininkių tarpe grumiasi Inesa Verbovik, Laima Bernatavičiūtė, Marija Gedroit, Diana Šatkauskaitė, Živilė Jurgutytė bei Brigita Ivanauskaitė. Visi, atidavę savuosius balsus internetiniame balsavime, taipogi varžosi dėl itin vertingų „Hummel“ įsteigtų prizų. 10 laimingųjų atiteks originalūs Lietuvos rankinio rinktinės marškinėliai!

Nugalėtojai bus apdovanoti „Hummel“ įsteigtais 300 eurų piniginiais čekiais. Įmonės, kuri jau ne vienerius metus žengia koja kojon su Lietuvos rankiniu, direktorius Artūras Krukis teigia: „Mūsų įmonei rankinis – ypač svarbus. „Hummel” šį sportą remia jau nuo 1998-ųjų metų, kai tik atkeliavome į Lietuvą. Galima sakyti, kad rankinis ir buvo tas sportas, kuris padėjo mūsų prekiniam ženklui įsitvirtinti vietinėje rinkoje. Esame viena ilgiausiai tą pačią sporto šaką remiančių įmonių be jokių pertraukų. Labai džiaugiamės galėdami prisidėti prie 2016-ųjų metų geriausių rankininkų rinkimų ir kviečiame visus dar nebalsavusius tą padaryti. Nekantraujame sužinoti, kas taps geriausiais šiemet!”

Savo balsą už geriausius šalies rankininkus galite atiduoti čia.

Varžybų rezultatai