„Hummel“ rankininkų rinkimuose – fantastiškai lygi kova

2017-12-14

Įsibėgėja geriausio 2017-ųjų metų „Hummel“ rankininko bei rankininkės rinkimai, kurie savo aktyvumu jau dabar artėja prie praėjusių mėtų rezultatų! Savo balsus už geriausius šalies rankininkus galite iki gruodžio 22 dienos ir tai padaryti galite paspaudę šią nuorodą.

Lietuva

Savo balsus šiuo metu jau yra atidavę daugiau nei 600 rankinio mylėtojų. Mažiausiai intrigos kol kas gražiausio įvarčio bei metų komandos rinkimuose. Ten yra aiškūs favoritai, kuriems ir keliauja dauguma jūsų balsų.

Kur kas daugiau intrigos geriausio rankininko bei rankininkės rinkimuose. Vyrų tarpe pirmoje vietoje kol kas dalyvis surinkęs 32 procentus visų balsų, antroje vietoje rankininkas su 24 procentais, o trečia vieta taipogi atsilieka nežymiai – 20 procentų jūsų balsų.

Moterų tarpe šiemet, kaip ir pernai, intrigos dar daugiau. Pirmąją ir antrąją vietą šiuo metu skiria vos vienas balsas! Vos 10 procentų nuo šių dviejų merginų atsilieka trečioji vieta.

Primename, jog jūsų balsai bus sumuojami su specialiai sudarytos komisijos balsai. Tiek komisijos, tiek žiūrovų balsams skiriama po 50 procentų vertinimo. Surinkus vienodą įvertinimų skaičių – laimės tas, už kurį daugiau balsų bus atidavę internetiniame balsavime!

Varžybų rezultatai