I lygos finale – klaipėdiečiai ir kauniečiai

2015-04-25

Kelialapius į Lietuvos vyrų rankinio čempionato I-osios lygos didįjį finalą iškovojo Klaipėdos „Viesulo sporto centras-Dragūnas-Universitetas” ir Kauno LSU FRK „Atletas-Gaja“.

Klaipėdoje vykusiame pirmajame pusfinalio susitikime Panevėžio KKSC „Grifas“ rezultatu 27:35 (13:17) nusileido Kauno LSU FRK „Atleto-Gajos“ ekipai, o Klaipėdos „Viesulas sporto centras-Universitetas-Dragūnas“ rezultatu 30:25 (17:11) palaužė Molėtų SK „Molėtai“.

Klaipėdos komandą į pergalę vedė „Dragūno“ vyrų komandos narys Jonas Geryba (nuotraukoje). Jis į molėtiškių vartus įmetė 8 įvarčius. Kiti dragūniečiai taip pat buvo rezultatyvūs: Laurynas Simonavičius pasižymėjo 5 kartus, Mindaugas Dumčius ir Lukas Jurys – po 4, Lukas Juškėnas – 3 įv.

Iš Molėtų komandos išsiskyrė 6 įvarčius įmetęs Martynas Lapinskas.

Kitos pusfinalio poros nugalėtojų kauniečių gretose 12 (5 iš 7 m) įvarčių įmetė Modestas Štarolis, 8 – Marijus Gudeika, po 4 – Mantas Reinys ir Deividas Virbauskas.

Iš panevėžiečių po 6 įvarčius įmetė Modestas Vaitekūnas ir Karolis Bliuvas.

Sekmadienį 12 val. Klaipėdos Kūno kultūros ir rekreacijos centro sporto salėje (Taikos pr. 61A) dėl bronzos medalių kausis Panevėžio ir Molėtų ekipos, o nuo 14 val. finale susitiks Klaipėdos ir Kauno rankininkai.

Įėjimas į rungtynes NEMOKAMAS.

 

Varžybų rezultatai