Į pergales drauge su naujais partneriais

2018-01-11

Pasaulio rankinio čempionato atranka Lietuvoje – vienas svarbiausių metų renginių Lietuvos rankinio federacijai. Tai patvirtino ir LRF prezidentas Donatas Pasvenskas, kuris tikino, jog iš organizacinės pusės visas pasirengimas praėjo itin sklandžiai.

Nauji rėmėjai

Po gero Lietuvos rinktinės pasirodymo praėjusiame atrankos į Europos čempionatą cikle – susidomėjimas rankiniu Lietuvoje vėl gana stipriai išaugo. Apie tai liudija ir šį sportą atradę nauji bei sugrįžę seni rėmėjai. D. Pasvenskas džiaugėsi, jog pradėtas bendradarbiavimas su lošimų bendrove „Cbet“: „Šio atrankos ciklo generaliniu rėmėju tapo lošimų bendrovė „Cbet“. Džiaugiamės, jog rankinį atranda ir naujai suranda vis daugiau Lietuvos įmonių. Praėjusios atrankos metu buvo įrodyta, jog Lietuvoj rankinis yra populiarus ir mėgiamas. Rungtynes su prancūzais Klaipėdoje gyvai stebėjo virš 2,5 tūkstančio rankinio gerbėjų, o namuose prie televizijos ekranų jų buvo dar kur kas daugiau.“

DSC_9240Pramogos žiūrovams

Dar vienas naujas LRF partneris – išmaniosiomis technologijomis besiverčianti įmonė „Xiaomi“. Naujieji rėmėjai vienam iš Lietuvos rinktinės rungtynėse Klaipėdoje apsilankiusių žiūrovų padovanos naują išmanųjį telefoną. Įvairiais „Xiaomi“ prizais bus apdovanojami ir įvairių žaidimų bei konkursų dalyviai, kurių „Švyturio“ arenoje taip pat netruks. „Visuomet stengiamės sukurti šventę į Lietuvos rinktinės rungtynes atėjusiems sirgaliams. Ne išimtis ir šis savaitgalis Klaipėdoje. Jo metu žiūrovams pasiūlysime įvairių interaktyvių pramogų, žaidimų bei smagių konkursų, kurių metu bus galima laimėti mūsų rėmėjų įsteigtus tikrai vertingus prizus“, – D, Pasvenskas.

Lietuvos rinktinės žaidėjai taip pat turėjo progą pasinaudoti rėmėjų teikiamomis paslaugomis. Kaip jau įprasta sporto klubas „Impuls“ geriausiems šalies rankininkams suteikė galimybę ne tik treniruotis individualiai, bet ir apsilankyti pirčių bei baseinų komplekse ir atgauti jėgas po varginančių treniruočių. Rinktinės žaidėjų troškulį viso čempionato bei pasirengimo ciklo metu malšina – „Neptūnas“.

Visos čempionato rungtynės tiesiogiai

Rankinio gerbėjai, kurie negali atvykti į „Švyturio“ areną galės visas atrankos rungtynes stebėti tiesiogiai. Lietuvos rinktinės susitikimus tiesiogiai penktadienį ir sekmadienį transliuos LRT kultūros kanalas, o sausio 13 dieną (šeštadienį) parodys rungtynių įrašą. Vis tik, ir šeštadienį be tiesioginės transliacijos žiūrovai neliks – Lietuvos ir Gruzijos rungtynes bus galima stebėti rankinio federacijos facebook paskyroje bei portale www.lrt.lt. Rungtynes, kuriose nežais Lietuvos rankininkai tiesiogiai taipogi bus galima žiūrėti rankinio facebook kanale.

Varžybų rezultatai